Oya Çebi Kimdir Biyografisi Hayatı

Oya Çebi Kimdir?

Habertürk televizyonunun güzel sunucularından biri olan ve aynı zamanda Öğretmenlik mesleğinide yapmakta olan ünlü sunucu Oya Çebi kimdir? sorunun cevabını sizlere bütün detayları ile konumuzda aktaracağız.

Oya Çebi Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Sunucu Oya Çebi, 20.01.1985 tarihinde dünyaya gözlerini Trabzon ilimizde açmış bir isimdir.Liseyi bitirene kadar olan dönemi Trabzon’da geçirmiş olan isim ardından ise Üniversite nedeniyke Kafkas Üniversitesini tercih etmiştir.Burada Türkçe Öğretmenliği bölümünde okumuş olan isim güzel bir derece ile okulunu bitirmiştir.Okul bittikten sonra bir yandan Öğretmenlik mesleğini yapan isim bir yandan ise medyaya atılmıştır.

Medyaya atılmasınla beraber ilk olarak bu konuda eğitim alan isim Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmıştır.Burada önemli kişilerden spikerlik, sunuculuk ve habercilik ile ilgili önemli eğitimler almıştır.Almış olduğu derslerle beraber kısa sürede bu işi yapmaya başlamış ve Televizyonlarda yer almıştır.

Kendisini sadece bir alanda değil bir çok alanda geliştirmek isteyen isim ayrıca Anadolu Üniversitesi’nde halen eğitim görmektedir.Üniversite senelerinde Voleybol ile ilgilenmiş olan isim ayrıca o senelerde çeşitli tiyatrolarda bulunmuştur.Çok yetenekli olan ünlü sunucu yapmış olduğu resimler ve seslendirmiş olduğu şarkılarla derecelere girmiştir.Bir çok önemli isimle röportaj yapma şansı bulmuş olan isim ayrıca boş zamanlarında ise sosyal projelere destek vermektedir.

Oya Çebi Haberciliği çok seven bir isimdir.Hatta çocukluk çağından itibaren en büyük hayallerinden biri iyi bir haberci olmak olmuştur.

Şu sıralarda halen Habertürk televizyonunda görev alan güzel sunucu güzelliği ilede dikkat çeken bir isimdir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.