Şehinşah kimdir? nerelidir ve kaç yaşında?

Şehinşah Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Rap müziğe değişik bir heyecan katan rapçilerden biri olan ve hayran kitlesine her geçen gün bir yenisini ekleyen Şehinşah kimdir? bu yazımızda tüm cevaplar ve ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Şehinşah Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

27 Aralık 1986 tarihinde Erzincan’da dünyaya gelen Şehinşah, aslen de Erzincanlı olan bir rap şarkıcısıdır.Gerçek adı Ufuk Yıkılmaz olan ünlü isim, 9 yaşından itibaren rap müzik dinlemeye başlamıştır.Hem yerli hem de yabancı çok sayıda rap şarkıcını uzun yıllar dinlemiş olan isim, ardından rap müziği kendisinin de yapabileceğini düşünmüş ve 1998 tarihinde rap müzik yapmaya başlamıştır.

2000 tarihinden itibaren demo kayıtlar yapmaya başlamış olan Şehinşah, arkadaşı ile birlikte 2002 tarihinde “HaremeynG3” adını vermiş olduğu grup içinde yer almaya başlamış ve birlikte çok sayıda parça seslendirmiştir.Tek tek parçaların ardından “Haremeynalamut” isimli sol albüm çıkarmış olan ünlü rapçi, kısa zaman içinde Underground rap müzik piyasasında önemli bir noktaya ulaşmıştır.

visum china
visum china

Tanınmaya başlaması ile birlikte yeni şarkılar, yeni organizasyonlar içerisinde daha fazla yer almaya başlamış olan Şehinşah, rap müzikte ilerlemeye devam etmektedir.kimdirkim-com çıkardığı albümler ve parçalarda zaten bunu doğrular niteliktedir.

Şehinşah Albümleri

2019 – Yaz Yağmurum
2016 – Deev

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.