Sinan Gümüş Kimdir Nerelidir Yaşı Kaç?

Sinan Gümüş Kimdir?

Çok genç bir futbolcu olan ve Teknik adamların ona vermiş olduğu şansları çok iyi değerlendiren ilerleyen senelerde de Avrupa takımlarının peşinden koşturacağı bir isim olacağını düşündüğümüz Sinan Gümüş kimdir?

Sinan Gümüş Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Sinan Gümüş Aslen Türk fakat Almanya’lı bir futbolcudur.Doğum tarihi 15 Ocak 1994’dür.Almanya’da yaşının oldukça küçük olduğu zamanlarda futbola başlamıştır.Almanya’nın TSV takımına yazılmış burada ortasaha mevkisinde başarılı bir yıl geçirmiştir.1 Sene içersinde toplam 90 defa topu ağalara göndererek kolay kolay aşılamayacak bir başarı sağlamıştır.

Bu başarının ardından herkesin ilgisini çekmiş ve Sc Pfullendorf takımı hocaları tarafından beğenilerek bu takımın altyapı kadrosuna dahil edilmiştir.Bu takımda oynadığı vakitlerde hocalar onu çok çeşitli alanlarda oynatmıştır.Sinan Gümüş 2012 tarihine kadar alt yapıda kalmış ardından Stuttgart takımına gitmiştir.

Sinan Gümüş Stuttgart takımına ilk geldiği sene U19 kadrosuna girmiştir.İlk oynamış olduğu maç Frakfurt karşılaşmasıdır bu maçta sadece 10 dk kalmıştır.U19 takımında oynadığı sene takımın başında Tayfun Korkut bulunmaktaydı.İlk kez U19 forması ile gol atması 8.haftada gerçekleşmiştir.8. Haftanın ardından 9. haftadada gol atmıştır.Ligin Onyedinci haftasında bir sakatlık geçirmiş bu nedenle o sezon başka forma giyememiştir.

visum china
visum china

Ertesi sezon Tayfun Korkut takımı bırakmış ve onun yerine başka bir teknik adam takımı çalıştırmaya başlamıştır.Sinan Gümüş U19 takımında cok daha iyi bir sezon geçirmiş ve forvetin hemen gerisinde oynamıştır.Toplam 9 kez sahaya çıkmış ve 1 defada gol atmıştır.Gol fazla atmasa bile özellikle attırmış olduğu gollerle beraber adından övgüyle söz edilmiştir.

2013 sezonun başlamasına az bir süre kala Ülkemizden’de bir takım takımlardan teklifler almış ama takımı onun kulüpten ayrılması için iyi bir para istemesi sebebi ile Türkiye’deki herhangi bir takıma transfer olamamış o sezon takımında kalmıştır.Almanya Milli Takımınada çağrılan oyuncu toplam 3 kez Almanya U20 takımının formasını giymiştir.

2014 sezonunda Türkiye içersinden çok fazla kulüp ona talip olmasına karşı o Galatasaray’ı seçmiştir.Galatasaray ile anlaşmasının ardından kendisinle ilgili onu tanımayanlara kısaca hızlı bir futbolcu olduğunu ve fiziğinin iyi olduğunu açıklamıştır.

Galatasaray takımının geniş bir kadroya sahip olması sebebi ile çok sık karşılaşmalarda göremediğimiz oyuncu Galatasaray’a imza attıktan sonra Galatasaray’ın oynamış olduğu hazırlık maçlarında forma giymiştir.Özellikle Hamza Hamzaoğlu onu çok sık ikinci yarılarda kadroya dahil etmiş oda hocasının vermiş olduğu şansları çok iyi değerlendirmiş oyuna girdikten sonra iyi bir futbol oynamıştır.

Sinan Gümüş kimdir nerelidir yaşı biyografisi kariyeri tüm herşeyi ile aktardığımız yazıda sona geldik.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir