Ufuk Beydemir kimdir? aslen nereli boyu kilosu kaç?

Ufuk Beydemir Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyada en en çok konuşulan şarkıcılardan biri olan ve özellikle kızlar tarafından yoğun şekilde takip edilen ünlü isim Ufuk Beydemir kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, boyu kilosu nedir? bütün bu soruların yanıtını makalemizde bulabilirsiniz.

Ufuk Beydemir Kimdir? Biyografisi

14 Nisan 1992 doğumlu olan Ufuk Beydemir, 1.84 metre boyunda, 79 kilo ve Koç burcuna sahip olan bir şarkıcıdır.Aslen Elazığlı olan ünlü isim, 2009 tarihinde yazmış olduğu besteyle birlikte adından söz ettirmeye başlamıştır.

Lise eğitimini Açık lisede tamamlamış olan Ufuk Beydemir, akabinde ise İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde eğitim görmüş ve Antrenörlük Bölümünü bitirmiştir.2008 yılında katılmış olduğu bir kutlamadan sonra müziğin içinde yer almaya başlayan isim, öncelikle kendi müzik grubunu oluşturur ve bu grupta Vokalistlik yapar.Ardından satın almış olduğu Gitar ile birlikte besteler yapmaya başlayarak 2009 yılında “Ay Tenli Kadın” isimli şarkıyı yazar.

visum china
visum china

İlk yazmış olduğu besteden sonra, söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkılar yapmaya devam eden ünlü şarkıcı, 2018 tarihinde ilk albümünü piyasaya çıkarttı.”Sevda Gibi” isimli ilk albümünde “Ay Tenli Kadın” isimli şarkısına da yer veren ünlü isim, ilk albümü ile dinleyicilerinin beğenisini kazandı.

Boş vakitlerini genellikle şiir ve şarkı yazarak geçiren Ufuk Beydemir, ayrıca felsefe ile psikoloji konulu kitaplarıda okumayı çok seviyor.kimdirkim.com Müzik yaşamına başlamadan önce futbol da oynamış olan isim ardından futbolu bırakarak dövüş sporları ile ilgilenmiştir.Üniversite’de bitirdiği bölüm nedeniyle Tenis branşını seçmiş olan isim, Tenis Antrenörlüğü belgesine sahip olan bir şarkıcıdır.

İlk albümünden sonra Türkiye’nin birçok noktasında konser veren ünlü şarkıcıya konserlerinde büyük bir ilgi vardır.

Çıkardığı Albümler

2018 – Sevda Gibi

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Erkan Göktuğ Koç

    ufuk’un boyu maks 175dir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.