Kübra Kılınçkaya kimdir? kaç yaşında nereli?

Kübra Kılınçkaya Kimdir?

Oynamış olduğu korku filmlerindeki başarısı ile birlikte adından çok fazla söz edilen bir oyuncu olan Kübra Kılınçkaya hakkında yanıtını merak ettiğiniz çok sayıda bilgi sizlerle.

Kübra Kılınçkaya Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

10 Eylül 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Kübra Kılınçkaya, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlamış ve aldığı oyunculuk eğitimlerinden sonra kameralar önüne geçerek filmlerde rol almaya başlamıştır.

2018 yılında ilk olarak “Kâfir” isimli filmle dikkat çeken ünlü oyuncu, ardından ise 2019 yılında “Astral Seyehat” filminde oynamıştır.Korku filmlerinden normalde korkmasına rağmen korku filmlerinde başrol oyuncu olarak bulunan güzel isim, son olarak ise “Kulyas:Lanetin Bedeli” filminde yer almıştır.

Son oynamış olduğu filmden sonra psikolojisinin etkilendiğini söylemiş olan güzel oyuncu, bunun sadece bir senaryo olduğunu düşünerek hareket etmiş ve kısa sürede toparlanmıştır.

Rol Aldığı Filmler

2018 – Kafir
2019 – Astral Seyahat
2019 – Kulyas:Lanetın Bedeli

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir