Yiğitcan Ergin kimdir? nereli kaç yaşında boyu kilosu nedir?

Yiğitcan Ergin Kimdir?

Yakışıklılığı ve göz dolduran oyunculuk performansı ile dizi ve sinema kariyerini sürdüren ünlü isim Yiğitcan Ergin kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu nedir? tüm bu soruların yanıtlarını makalemizde bulabileceksiniz.

Yiğitcan Ergin Biyografisi

8 Ocak 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Yiğitcan Ergin, 1.88 metre boyunda, 80 kilo ve Oğlak burcudur.İlk olarak oyunculuk yapmaya 2015 tarihinde “Racon Ailem” isimli dizi ile başlamış olan isim ardından oyunculuk yaşamına yeni dizi ve sinemalarla devam etmiştir.

2017 tarihinde iki projede birden yer almış olan isim, önce “Kötü Çocuk” isimli filmde yer almış ardından ise aynı tarihte Fox Tv’de yayınlanmış olan “Deli Gönül” isimli dizide rol almıştır.Ünlü oyuncu 2019 tarihinde ise uzun yıllardır süren “Arka Sokaklar” dizisine dahil edilmiştir.

Galatasaray fanatiği olan ünlü oyuncu, boş zamanlarını ise genellikle doğa gezileri ile değerlendirmektedir.

Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2015 – Racon Ailem
2017 – Kötü Çocuk (Film)
2017 – Deli Gönül
2019 – Arka Sokaklar

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir