Begüm Öner kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Begüm Öner Kimdir?

Seksenler dizisinde gösterdiği performans ile Seksenler dizisi ile adı özdeşleşen isimlerden biri olan ünlü oyuncu Begüm Öner ile ilgili ayrıntılı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.

Begüm Öner Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

7 Mart 1989 tarihinde Almanya’da hayata merhaba diyen Begüm Öner, yaklaşık 3 yıl boyunca Almanya’da yaşamış ve ailesinin tekrar Türkiye’ye dönmesi ile birlikte Türkiye’ye dönmüştür.Bir tane abisi bulunan ünlü oyuncu, 10 yaşında yazıldığı ajans ile birlikte oyunculuğa başlamıştır.

İlk olarak reklam filminde yer alan oyuncu, 2004 tarihinde ise “Dayı” isimli dizide Özge karakterini canlandırmıştır.İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu olan isim, oyunculuk eğitimi almıştır.

2012 tarihinde “Seksenler” dizisinde rol almaya başlayan güzel isim, bu dizide uzun yıllar oynamayı başarmıştır.kimdirkim-com dizide canlandırmış olduğu karakter ise Elvan karakteri olmuştur.

visum china
visum china

Dizi dışında çok sayıda reklamda izlediğimiz oyuncunun rol aldığı reklamlar ise şunlardır; Avea, Topkek, Crunch, Algida, Lolipop, Garanti Bankası ve Rodimood reklamıdır.

Begüm Öner Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2018 – Koca Bulma Sanatı (Film)
2016 – Bir Baba Hindu (Film)
2015 – Öğrenci İşleri (Biricik)
2015 – Kocan Kadar Konuş (Film)
2014 – Mandıra Filozofu (Film)
2012 – Seksenler (Elvan) 6 Sezon
2008 – Melekler Korusun (Eda)
2007 – Bez Bebek
2004 – Dayı (Özge)

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir