Arda Kardeşler Kimdir?

Arda Kardeşler Kimdir?

2013 senesinde yönetmiş olduğu 3. Lig maçı ile beraber profesyonel liglerde ilk defa maç yönetmeye başlayarak hakemlik hayatına başlayan ve günümüzde Süper Lig maçlarında hakemlik yaparak hakemlik mesleğini sürdüren Arda Kardeşler kimdir? şimdi ünlü hakem ile ilgili ayrıntılar.

Arda Kardeşler Kimdir? Aslen Nereli Kaç Yaşında?

Arda Kardeşler, 3 Ocak 1988 tarihinde Bursa’da doğmuştur.Babası eski kalecilerden olan Eser Kardeşlerdir.Babasının birçok farklı takıma transferinden ötürü çok sayıda Şehir’de yaşamıştır.Anne tarafından İstanbullu olan ünlü hakem, aslen ise Bursalıdır.Bir tane kardeşi olan ünlü ismin kardeşi de babası gibi kalecidir ve kardeşinin ismi Erce’dir.

Eğitimine Çanakkale’de başlayan ünlü hakem eğitimini bir çok farklı yerde sürdürmüştür.Bunlar Karabük, Manisa, İzmir ve Tekirdağdır.O Yaşlarda bir çocuk için bir okula alışıp başka bir okula gitmek zor bir durum olsa da zamanla bu duruma ayak uydurup alışmıştır.

Asıl mesleği Makine Mühendisliği olan Arda Kardeşler, yaşamı süresince her zaman sporla ilgili bir meslek dalında bulunmayı istemiş ve bunu başararak hakem olmuştur.2009 yılından itibaren çeşitli amatör karşılaşmalarla hakemliğe giren isim bir çok amatör maçta düdük çalmıştır.

2013 tarihinde oynanan Bergama Belediyespor ile Trabzon Kanuni takımları arasındaki 3.Lig mücadelesi ile beraber ilk defa profesyonel bir lig karşılamasını yöneten isim bu maçtan sonra bir çok 3.Lig, 2.Lig ve 1.Lig mücadelesini yönetmiştir.

2016 yılında ilk Süper Lig heyecanını yaşayan ünlü hakem, Osmanlıspor ile Antalyaspor takımları arasında oynanan lig maçında düdük çalmıştır.O tarihten itibaren Süper Lig maçlarını yöneten isim mesleğini çok seven hakemlerden biridir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın