Eski hakem Deniz Çoban kimdir, Deniz Çoban'ın hayatı, biyografisi, Deniz Çoban kaç yaşında, Deniz Çoban nereli?

Deniz Çoban Kimdir? Deniz Çoban Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Eski hakem Deniz Çoban kimdir, Deniz Çoban’ın hayatı, biyografisi, Deniz Çoban kaç yaşında, Deniz Çoban nereli? İşte Deniz Çoban hakkında merak edilenler.

Deniz Çoban Kimdir?

Deniz Çoban 13 Nisan 1977 tarihinde Çorum’un Mecitözü ilçesinde dünyaya gelmiştir. Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi’ni bitirdikten sonra 1999 yılında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur.

Eğitimini tamamladıktan sonra Beden Eğitimi Öğretmeni olarak Konya’ya atandı. Konya Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Eğitimi Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans yaptı.

Deniz Çoban Hakemlik Kariyeri

Deniz Çoban’ın hakemlik kariyeri 1996 yılında başlamıştır. 2000 yılında C klasman hakemliğine, 2002 yılında B klasman hakemliğine, 2006 yılında A klasman hakemliğine, 2007 yılında ise Süper Lig hakemliğine terfi etmiştir. 30 Eylül 2015 tarihinde hakemliği bırakmıştır.

visum china
visum china

Günümüzde spor yazarlığı ve yorumculuk yapmaktadır.

Deniz Çoban hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir