Armağan Oruç (Dj Army) Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Armağan Oruç (Dj Army) Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Youtube’den müzikler dinlemeyi hepimiz severiz.Bazılarımız ise çok hareketli parçalardan hoşlanır.Bu konuda en önemli Dj’lerden biri olan Youtube’de eklediği şarkılar milyonlar tarafından dinlenen ünlü isimlerden biri olan gerçek adı Armağan Oruç olan Dj Army Kimdir kaç yaşında nereli? işte bu konumuzla beraber Youtube’nin en iyi Türk djlerinden birine ait ünlü ismin biyografisi ile sizleri bırakıcaz.

Armağan Oruç Dj Army Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Dj Army gerçek adı Armağan Oruçtur.Ünlü genç Dj, 1994 senesinde dünyaya gelmiş Kocaelili bir Dj’dir.15 yaşından beri yani 2009 senesinden itibaren müzikle ilgilenmeye başlamıştır.Liseye yeni başlamış olduğu senenin 1-2 sene sonrasında kendisini çok iyi bir şekilde geliştirmeyi başarmıştır.

2012 senesinde Djlerle ilgili yapılan Geleceği Parlak Anketi içerisinde en fazla oy alan dj kendisi olmuştur.2012’nin ardından bu anketle beraber çok daha iyi işler yapmaya başlamış ve paylaşmış olduğu şarkılar ile On Milyonlarca dinleyiciye ulaşmıştır.Özellikle Gençlerin müziklerini çok beğendiği ismi her yaş grubundan insan dinlemektedir.Kimdirkim.com Kendine has müziklerinle beraber halen Türkiye içerisinde en fazla dinlenen Djlerden biri olmaya devam etmektedir.

Bir çok Youtube’ye eklemiş olduğu şarkı bulunan Dj Army ortalama olarak eklemiş olduğu şarkılar 5 milyon ile 20 milyon arasında çok yüksek bir dinlenmeye sahiptir.En fazla dinlenilen beğeniler şarkılarda şu şekildedir : Armany, Melody Power, Dynamo, Oxygen, Bass Time, Play, Blue Crytal, Pirate, Baby, Immortal gibi şarkılardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın