Arzum Onan Kimdir Hayatı Biyografisi

Arzum Onan Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir zamanlar ekranlarda fırtına gibi esen, Türkiye’nin güzel oyuncularından ve aynı zamanda modellerinden biri olan ünlü isim Arzum Onan kimdir? bu soruya ait en güncel ve doğru cevapları konumuzda görebileceksiniz.

Arzum Onan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Biyografisi

Güzel isim Arzum Onan, 31.10.1973 senesinde dünyaya gözlerini açmış bir ünlüdür.Ailesi memur olan güzel isim bir çok meslek yaşantısında bulunmuş ama en cok Oyunculuğu ve modelliği ile tanınmıştır.Ankaralı olan isim İlkokula Ankara’da başlamış ardından ise ortaokul ile lise eğitimine İstanbul’da devam etmiştir.Burada Meslek lisesini okumuş isim lise tamamlanmasının ardından mankenlik yapmaya başlamıştır.Boyu 1.78 cm’dir.

1993 tarihinde katılmış olduğu güzellik yarışması ile beraber Türkiye’nin tanımış olduğu en güzel kadın seçilen isim ardından ise evlenmiştir.Evlendikten bir süre sonra ise oyunculuk yapmaya başlamış ve eşinle kamera karşısına geçerek Sıcak Saatler isimli dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.Güzellik yarışmasında almış olduğu Türkiye Güzeli tacı ile Avrupa’da yarışmaya hak kazanmış ve orada katılmış olduğu güzellik yarışmasında da birinci olarak Avrupa’nın En Güzeli seçilmiştir.

visum china
visum china

Sıcak Saatler dizisinde göstermiş olduğu önemli performans ile beraber kısa süre içerisinde bir çok reklam projesinde yer almaya başlamıştır.Hem reklam hemde bir yandan diğer dizilerden gelen teklifleri değerlendirmiş çeşitli dizilerle oyunculuğuna devam etmiştir.

Arzum Onan Oynadığı Diziler ve Filmler

1998 – Sıcak Saatler
2000 – Merdoğlu
2002 – Zeybek Atesi
2004 – Sahra
2007 – Sessiz Fırtına

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.