Duygu Sarışın Kimdir?

Duygu Sarışın Kimdir?

2011 tarihinde oynamış olduğu Cennetin Sırları isimli dizi ile oyunculuğa başlamış ve halen dizilerde roller alarak oyunculuğunu sürdüren oyuncu Duygu Sarışın kimdir? işte ünlü oyuncuya ait en kapsamlı özgeçmiş.

Duygu Sarışın Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Ünlü oyunculardan Duygu Sarışın, İzmir’in yeni yeni serinlemeye başladığı bir ay olan Ekim ayında hayata gözlerini açmış bir isimdir.Tam olarak doğum zamanı 24.10.1987’dir.Şu an 31 yaşında olan oyuncu İzmirlidir.Burada Türk Kolejini okumuş ardından ise yine İzmir’de bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi’nde eğitimini sürdürerek burada Oyunculuk Bölümünü bitirmiştir.Boyu 1.70’dir.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde aldığı eğitimden sonra Ekonomi Üniversitesine yazılmış ve 2. Üniversitesini okuyarak burada Moda Tasarım bölümünü bitirmiştir.Ardından İstanbul’a gitmiş olan oyuncu İstanbul’da bulunan Devlet Tiyatrosu’nun ekibinde yer almış ve çeşitli tiyatro oyunlarında oynamıştır.

Konumuzun başında söylediğimiz gibi oyunculuğa 2011’de başlayan isim bu dizinin ardından ise 2013’de Güneşi Beklerken isimli dizide rol almıştır.En büyük yükselişlerini ise rol almış olduğu İçerde ve Ufak Tefek Cinayetler isimli dizilerde gerçekleştirmiştir.

Halen Ufak Tefek Cinayetler adındaki dizide rol almayı sürdüren oyuncu bu dizide Burcu karakterine hayat vermektedir.Yaklaşık 7 senedir profesyonel şekilde oyunculuk yapan isim şu zamana kadar herhangi bir dizide başrol oynamadı.Bakalım gelecek zaman içerisinde başrolde bir dizide oynayacak mı?

Duygu Sarışın Oynadığı Diziler Nelerdir?

2011 – Cennetin Sırları
2013 – Güneşi Beklerken
2013 – Inadına Yasamak
2014 – Kacak Gelınler
2016 – Icerde
2017 – Ufak Tefek Cınayetler

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın