Burak Dakak Kimdir Hayatı Biyografisi

Burak Dakak Kimdir?

Çocuk oyuncu olarak başlamış olduğu bu mesleğe genç oyuncu olarak devam eden, kabiliyetli ve bir o kadar da bu mesleği seven Burak Dakak kimdir? sizler için oluşturduğumuz bu yazımızla oyuncuya ait bilgileri öğrenebilirsiniz.

Burak Dakak Kimdir Yaşı Kaç Nereli? Hayatı

18.06.1998 tarihinde doğmuş olan oyuncu Burak Dakak, doğma büyüme Ankaralıdır.Çocuk yaşta başlamış olduğu oyunculuk mesleğinde hiç hız kesmeden yoluna devam eden isim ilk olarak 2008 yılında Doğruluk Ekseni dizisinde oynamıştır.

10 yaşındayken bu dizide rol alan oyuncu ardından gençlik dönemleriyle beraber bazı dizilerle oyunculuğunu sürdürmüştür.2011 tarihinde Kolej Günlüğü dizisinde oynayan oyuncu bu dizide Arda karakterini canlandırmıştır.

2014 tarihinde Benim Adım Gültepe dizisinde oynamış isim, aynı tarihte Hıyanet Sarmalı dizisinde de rol almıştır.

2015’de Muhteşem Yüzyıl Kösem ile yoluna devam eden genç oyuncu, bu dizinin sonrasında ise Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde başrol oynayarak ekranlarda sevenleriyle buluşmuştur.

2018 tarihinde Diriliş Ertuğrul dizisine transfer olan isim bu dizide de bir süre oynamıştır.

Ünlü oyuncu son olarak Show Tv’nin 2018-2019 sezonu için ekranlara getirmiş olduğu Gülperi ve Çukur dizilerinde rol almıştır.Çukur dizisinde oynamış olduğu karakter ise Akın Koçovalı karakteri olmuştur.

Burak Dakak Oynadığı Diziler Nedir?

2008 – Doğruluk Ekseni
2011 – Kolej Gunluğu
2014 – Benim Adım Gültepe
2014 – Hıyanet Sarmalı
2015 – Muhteşem Yüzyıl Kosem
2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz
2018 – Diriliş Ertuğrul
2018 – Gülperi
2019 – Çukur

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir