Canan Maktal Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Canan Maktal Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

2006’da rol almış olduğu Köprü isimli dizi ile beraber oyunculuğa başlamış olan ve bu zamana kadar 6-7 civarı dizide rol almış güzel bir bayan oyuncu olan Canan Maktal kimdir? bu biyografimiz ile bu sorunun cevabını en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.

Canan Maktal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç Hayatı

Oyuncu Canan Maktal, güzelliğini İzmir’den aldığını düşündüğümüz İzmirli bir oyuncudur.06.05.1982 doğum tarihli oyuncu çocukluk çağlarını Ege’nin en güzel ve en büyük şehirlerinden biri olan İzmir’de geçirmiş ve küçük yaşlardan itibaren bu meslekle ilgilenmiştir.Kahverengi gözlere sahip olan oyuncu oldukça uzun sayılabilecek bir boya sahiptir.Boyu 1.74 cm, kilosu ise 55’dir.

Üniversiteyi Anadolu Üniversitesini okuyarak bitirmiş olan oyuncu burada Oyunculuk üzerine eğitim almıştır.Okul’un ardından oyunculuk yapmaya başlamış olan isim konumuzun başında belirttiğimiz gibi 2006 senesinde dizi oyunculuğu ile tanışmıştır.Köprü dizisinde rol almasının ardından 2008 senesinde bir sezon kadar Küçük Kadınlar adındaki dizide rol almıştır.Bu dizinin ardından 2010 senesinde Yahşi Cazibe isimli projede yer almıştır.Bu dizi ve ondan önceki dizilerinle beraber bir süre içerisinde dizilere alışmış ve oyunculuk mesleğinde başarılı olmuştur.

visum china
visum china

En son olarak Film olarak çok sevilmiş ve ardından ise aynı ekiple dizi çekimlerine başlanarak Fox Tv tarafından ekrana getirilen Şevkat Yerimdar isimli dizisinde rol almaktadır.

Canan Maktal Oynadığı Diziler

2006 – Köprü
2008 – Kucuk Kadinlar
2010 – Yahsi Cazibe
2013 – Hersey Yolunda Merkez
2014 – Diger Yarım
2017 – Şevkat Yerimdar

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.