Eylem Şenkal Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Eylem Şenkal Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Hem bir zamanların en iyi modeli olmuş hemde oyunculukta güzel işler yapmayı başararak bu zamana kadar çok sayıda projenin içinde bulunmuş güzelliği hiç bir zaman değişmemiş eski manken ve modellerden Eylem Şenkal kimdir? bu konumuzda ünlü ismi yakından tanıyabileceksiniz.

Eylem Şenkal Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Ünlü kişi Eylem Şenkal 42 yaşında olan ve İstanbullu bir ünlüdür.Aslen Erzincan nüfusuna kayıtlı olan ünlü isim İstanbul’da eğitim hayatına başlamış ve çok sayıda farklı ilde bulunmuştur.Ortaokul senelerinden itibaren Voleybol sporunla ilgilenmeye başlamış ve lise sırasında da voleybol oynamaya devam etmiştir.Ortaokul ile liseyi İstanbul’da tamamlamış olan ünlü isim 1977 doğumludur.Boyu 1.72’dir.

1996 senesinde Türkiye’nin en iyi Best Modeli olarak seçilmiş olan güzel isim ardından 1997 senesinde tüm Dünya çapındaki Model yarışmasına katılmaya hak kazanmıştır.Bu yarışmanın sonucunda da birinci olmayı başarmış isim o yıllarda Dünya’da en iyi model olmuştur.Bu yarışmanın sonrasında 2 sene süresince başta Fransa olmak üzere bir çok ülkedeki defilelerde yer almaya başlamıştır.Ayrıca Dünya’nın tanınmış markalarının kataloglarında bulunmuştur.

visum china
visum china

2005’den 2008 tarihine kadar olan süreçte programda yer almasından ötürü toplam 250’ye yakın Dünyadaki şehirlere gitmiş ve orada bir çok tanıtım yapmıştır.

Lise sonrası Marmara Üniversitesini kazanmış olan isim Eylem Şenkal burada Spor ile ilgili bölümü bitirmiştir.Ayrıca Yüksek lisansta yapmış olan ünlü model ve oyuncu ayrıca eski Milli Voleybolcularımızdan biridir.

Başta İstanbul Üniversitesi olmak üzere çok sayıda takımda voleybol oynamış isim en son olarak ise Fenerbahçe Voleybol takımında oynamıştır.Sakatlık geçirmesinden dolayı voleybolu 1996 tarihinde bırakmıştır.

Sadece dizi ve sinemalarda yer almayan isim ayrıca bazı programlarda yorumculuk yapmıştır.Bir çok tiyatro oyununda da rol almış ünlü ismin rol almış olduğu bazı tiyatroları şunlardır : Papaz Kactı, Sigara Boregi, Oyuna gelin ama oyuna gelmeyin gibi oyunlardır.

Eylem Şenkal Oynadığı Diziler ve Filmler

1999 – Ayrilsak da Beraberiz
1999 – Evimiz Olacak mı?
2000 – Ozanlar Yaylasi (Film)
2002 – Bana Abi De
2002 – Papatya ile Karabiber (Film)
2003 – Toprağa Kan Düştü (Film)
2004 – Bizim Karakol
2004 – Cennet Mahallesi
2005 – Erkek Tarafi
2007 – 18’ler Takimi (Film)
2007 – Neseli Gençlik (Film)
2008 – Komedi Türk
2014 – Manda Yuvası (Film)

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.