Cansu Türedi Kimdir Hayatı Biyografisi

Cansu Türedi Kimdir?

Oyunculuğa 2016’da rol almış olduğu diziyle başlamış ve yeni yeni ekranlarda yer almaya başlayan genç oyuncu Cansu Türedi kimdir? yakın zaman içinde çok daha fazla projede ismini göreceğimiz oyuncunun özgeçmişi konumuzda yer almaktadır.

Cansu Türedi Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Genç isim Cansu Türedi, 15.11.1995 senesinde kışın yavaş yavaş kendini hissettirmiş olduğu Kasım ayının ortalarında dünyaya gözlerini açmış bir isimdir.Bursalı olan oyuncu doğma büyüme buralıdır.Dış görünüşünle gayet ilgi çeken oyuncunun boyu 1.67 cm’dir.

Lise sonrası Muğla’da bulunan Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde eğitimini sürdüren isim burada Radyo ve Televizyon bölümü ile ilgili eğitim görmektedir.Halen Üniversite öğrencisi olan genç isim bir yandan Üniversite eğitimi sürdürürken diğer yandan ise dizilerde roller almayı sürdürmektedir.

İlk olarak 2016’da oynamış olduğu Cesur ve Güzel dizisinle beraber televizyonlarda gördüğümüz oyuncu bu dizi ile beraber gayet beğenilmiş ve oyunculuğu bir çok kişinin ilgisini çekmiştir.Bu dizi Star Tv’nin gayet sevilen dizileri arasına girmiş yayınlandığı günden itibaren reytinglerde ilk 5’de olmuştur.Ardından bir süre kadar daha dizi devam etmiş ve son bölümü ile final yaparak yayın hayatını bitirmiştir.

Bu diziden sonra 2018’nin yeni dizi projelerinden olan Yuvamdaki Düşman adındaki dizi ile oyunculuğunu sürdürmeye devam eden isim bakalım daha ilerde ne gibi projelerde karşımıza çıkacak? bekleyip göreceğiz.

Cansu Türedi Oynadığı Diziler Nelerdir?

2016 – Cesur ve Güzel
2018 – Yuvamdaki Düşman

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.