Uğur Yıldıran Kimdir Hayatı Biyografisi

Uğur Yıldıran Kimdir?

Dizilerin yakışıklı isimlerinden biri olan ve oynamış olduğu her role mükemmel bir şekilde uyum sağlayan ünlü isim Uğur Yıldıran kimdir? cevabını merak ettiğiniz bu soru için sizleri daha fazla meraklandırmıyoruz ve hemen bu sorunun detaylı cevabına geçiyoruz.

Uğur Yıldıran Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

Oyuncu Uğur Yıldıran 26.07.1981 senesinde sıcakların en yoğun olduğu bir Temmuz günü hayata gözlerini açmıştır.İstanbul’da doğmuş olan olan oyuncu çocuk çağlardan beri kendisindeki yetenekleri görmüş ve oyunculuk ile ilgilenmeye başlamıştır.Sporcu kişiliğide bulunan yakışıklı isim Eğitim hayatınıda spor ile ilgili bir bölümü tercih ederek bitirmiştir.Jimnastik Bölümünü tamamlamış olan isim ardından dans ile çok daha fazla ilgilenmiştir.

Üniversite yıllarının ardından çok daha fazla kendini dansa vermiş olan yakışıklı isim bu konuda daha fazla kendini geliştirmeyi başarmıştır.İlk olarak Eurovision yarışmasında dansçı olarak ekranlarda bulunan isim yakışıklılığı ile bir süre içerisinde ismi merak edilen kişilerden olmuştur.

2014 senesinde ilk kez dizilere adım atan oyuncu Filinta isimli diziyle beraber oyunculuğa resmen başlamıştır.Dizide göstermiş olduğu oyunculuk ile bir çok çevrenin ilgisini çekmiş ve oyunculuk için umut veren kişilerden biri olmuştur.

2016 senesinde ikinci defa dizide yer alan oyuncu bu sefer yine ekranların çok sevilmiş dizilerinden biri olan İçerde dizisinde rol almıştır.Dizi yayınlandığı tarihten itibaren her hafta birinci olmuş olmasına rağmen sezon sonunda final yaparak ekranlara veda etmiştir.

En son ise Çukur dizisinde görmüş olduğumuz yakışıklı oyuncu halen Çukur dizisinde rol almayı sürdürmektedir.

Uğur Yıldıran Oynadığı Diziler Nelerdir?

2014 – Filinta
2016 – İçerde
2017 – Çukur

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir