Dilay Korkmaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Dilay Korkmaz Kimdir?

Son zamanlarda en fazla biyografisi merak edilen ünlülerden biri olan, güzelliğinlede bir çok kişinin ilgisini çeken ünlü sunuculardan Dilay Korkmaz kimdir? bu sorunun yanıtını yazımızı okumaya başlayarak görebileceksiniz.

Dilay Korkmaz Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Ünlü isim Dilay Korkmaz Başkent Ankara’da hayata merhaba demiş olan bir ünlüdür.1990’lı olan güzel isim, eğitiminin Üniversite kısmını Gazi Üniversitesi’nde tamamlamış ve burada Muhasebe bölümünü bitirmiştir.Okul yıllarından itibaren güzelliğinle hep dikkat çekmiş olan isim 2010 senesinde katılmış olduğu Miss Turkey yarışmasınla adını duyurmuştur.Boyu 1.81 cm’dir.

Miss Turkey yarışmasında güzel bir derece alan güzel sunucu dördüncü olmuş ve ardından ise Çin’de düzenlenen başka güzellik yarışmasına katılmıştır.Bu yarışmada seksen civarı aday içerisinde ilk onbeş sıraya girmiş ve güzel bir başarıda burada elde etmiştir.

Star Tv ekranlarında Star Life adındaki programda sunuculuk yapmış olan isim ardından ise Kanal D ekranlarında Magazin D programını sunmaya başlamıştır.Yetenekli isim ilerleyen zamanlarda oyunculuk yapar mı yapmaz mı? bilinmez ama ekranlara çok yakışan bir isim olduğu kesindir.

Dilay Korkmaz bir çok konuda eğitimler almıştır.İlk olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezine yazılmış ve burada diksiyonunu geliştirerek çok iyi bir diksiyona sahip olmuştur.Ardından ise Spikerlik ile sunuculuk dersleri almış ve bu konuda da kendini çok iyi yetiştirmiştir.

Mesleğini çok severek yapan ünlü isim almış olduğu başarılı eğitimlerle daha ilerleyen yıllarda çok daha fazla ekranda olabileceğinin sinyallerini vermektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.