Tuğçe Baltalı Kimdir?

Tuğçe Baltalı Kimdir?

Ekranlara yeni yeni çıkmaya başlayan ve oynamış olduğu dizilerle şimdiden ilerisi için umut vaad eden oyuncular arasında bulunmayı başarmış güzel isim Tuğçe Baltalı kimdir? bu yazımızla oyuncuya ait geniş bir özgeçmişe ulaşabilirsiniz.

Tuğçe Baltalı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç? Hayatı

Oyuncu Tuğçe Baltalı, İzmirli olan ve 1993 senesinde hayata gözlerini açmış bir isimdir.Oyuncu uzun süre İzmir’de yaşamış ardından ise oyunculuk nedeniyle İstanbul’da yaşamaya başlamıştır.Boyu 1.68 cm olan oyuncu 55 kilodadır.

Oyunculuk yapmaya başlamadan önce oyunculuk dersleri almış olan isim ardından ise profesyonel anlamda oyunculuk yapmaya başlamıştır.İlk olarak Atv ekranlarının sevilen dizilerinden biri olmuş Kertenkele Yeniden Doğuş adındaki dizi ile oyunculuğa başlamıştır.Bu diziyi izleyenlerin ilgisini çeken isim ardından ise Fi adındaki dizide rol almıştır.Fi’den sonra yolu Sevda’nın Bahçesi isimli dizi ile kesişmiş ve bu diziye dahil olmuştur.

Sevda’nın Bahçesi dizisi her ne kadar iddialı kadrosunla dikkat çekmiş olsada fazla uzun sürmemiş ve reytinglerdeki başarısız oran nedeniyle yayından kaldırılmıştır.

Son olarak Kanal D’nin kısa süre önce başlamış olduğu iddialı günlük dizilerinden olan Hıçkırık dizisinde rol alan oyuncu her oynamış olduğu diziyle beraber kendini çok daha fazla geliştirmeyi başarmıştır.Bu dizide Hayat ismi ile dizide yer almakta olan oyuncu dizilere hızlı bir şekilde devam etmektedir.

İnstagramı bulunan oyuncunun twitter hesabı bulunmuyor.

Tuğçe Baltalı Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Kertenkele Yeniden Doğuş
– Fi
– Sevda’nın Bahçesi
– Hıçkırık

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın