Cem Uçan Kimdir Kaç Yaşında Oynadığı Diziler

Cem Uçan Kimdir Kaç Yaşında Oynadığı Diziler

Stv’nin Salı günleri en fazla izlenen dizileri arasında yer almakta olan Ekip 1 Nizama adanmış Ruhlar dizisinin oyuncularından olan Cem Uçan Kimdir? Ekip 1 Yusuf gerçek ismi biyografisi hakkında bilgiler.

Ekip 1 Yusuf(Cem Uçan) Kimdir?

Ekip 1 Yusuf gerçek ismi Cem Uçan.Kendisi diziye sonradan girmiş başarılı bir grafik çizerek şimdiden dizinin vazgeçilmezi olmuştur.Akif’in yerine geçmediği dizinin ilerleyen bölümlerinle beraber ortaya çıkmıştır.12 Ağustos 1978 tarihinde dünyaya gelmiştir.Dizilerde en iyi başarıları elde etmiştir.

Diziye katılmasının ardından dizide sözü geçen bir isim olmuş Ekip 1 diğer kişiler onun sözüne göre hareket etmiştir.Yani kısacası rütbesi fazladır.

Diziye girişinle beraber hemen Ülkeye ihanet edenlerle mücadeleye giriş ve birçok başarılı operasyona imza atar.Akif’inde diziye tekrar katılacağını düşünürsek çok güzel bölümler bizleri bekliyor.Salı günleri ekranlara gelen Nizama adanmış ruhları izlemenizi tavsiye ederiz çünkü gerçekten çok heyecanlı ve her bölümü merakla bekleniyor.

Cem Uçan Oynadığı Diziler

Hıyanet Sarmalı ( Ferhat), Kurt Kanunu ( Komiser Namık) , Acayip Hikayeler ( Ozan) , Kurtlar Vadisi Pusu, Bir Zamanlar Osmalı Kıyam gibi dizilerde başarı ile rol almıştır.Cem Uçan Kimdir Kaç Yaşında Oynadığı Diziler (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. cem abi en en büyük hayranınız benim. sizi tüm aile seviyor.filintada başarılarınızın devamını dilerim..

  2. En buyuk hayraniyim hic ustume birini tanimam degerlim
    Bu arada cem abi dizide basarilarini dilerim

  3. mrb yusuf abi ben eylül 12 yasındayım senin herkesten buyuk bir hayranlarından olduğumu düsünüyorum sana nasıl ulasacağımla bılgı verirmisin

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın