Ece İrtem Kimdir?

Ece İrtem Kimdir?

Oyunculuk mesleğine aşık olan isimlerden biri olan ve en son olarak Yeni Gelin adındaki tv dizisinde gördüğümüz rolünü çok iyi yapan ve güzelliğinlede ilgi çeken ünlü isim Ece İrtem kimdir? sorunun cevabı konumuzun içeriğinde yer almaktadır.

Ece İrtem Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç Biyografisi

Oyuncu Ece İrtem 1991’li Sivaslı bir oyuncudur.Baya bir süre Sivas’ta yaşamasının ardından İzmir’e gitmiş ve burada Üniversite’de eğitim görmüştür.Müzik bölümü ile ilgili eğitim alan oyuncu okul bitmesinden sonra sadece kendini oyunculuğa yönlendirmiştir.Güzel bir boya ve fiziğe sahip olan oyuncu 1.70 boyundadır.Ünlü isim bir süre kadar Sadri Alışık Kültür Merkezi’ne yazılmış ve burada eğitimler almıştır.

2014 senesinde oyunculuğa başlamış olan isim Kaçak Gelinler isimli dizide rol almıştır.Oyuncu için önemli olan bu dizi kendisinin ilk dizisidir.Bu dizide gayet iyi bir oyunculuk sunmayı başarmış ardındanda O Hayat Benim dizisinin belli bir bölümünde rol almıştır.Aynı sene Şeref Meselesi isimli dizidede rol alan oyuncu bir anda kendini üç dizide birden oyunculuk yapmayı başarmış bir isim olarak bulmuştur.2014 yılı oyuncunun 3 tane üst üste oyunculuk yapmış olduğu yıl olarakta önemlidir.

Show Tv televizyonun sevilen dizilerinden biri olan Yeni Gelin isimli dizide oyunculuğunu hızlı bir şekilde devam ettiren isim bu dizide Afet ismi ile oyunculuk yapmaktadır.Bu dizi nedeniyle birçok kişi onu Arap sanmıştır.

Ece İrtem Oynadığı Diziler

2014 – Kacak Gelinler
2014 – O Hayat Benım
2014 – Seref Meselesi
2016 – Kertenkele
2017 – Yeni Gelin

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın