Semra Güzel Kimdir?

Semra Güzel Kimdir?

Bugünkü konumuzda soyadı gibi güzel olan bir oyuncunun özgeçmişinden bahsedeceğiz.En son olarak Şevkat Yerimdar isimli dizide rol alan Semra Güzel kimdir? merak etmiş olduğunuz oyuncu ile ilgili bir çok önemli bilgi yazımızın içeriğinde yer almaktadır.

Semra Güzel Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyuncu Semra Güzel, İzmirli olan ve 01.06.1988 günü doğan ünlü oyunculardan biridir.İlkokul eğitimine doğduğu yer olan İzmir’de başlamış olan isim ardından ortaokul ve lise eğitiminide aynı ilde bitirmiştir.Üniversite tercihinide İzmir’den yana kullanmış olan oyuncu okul bitmesinin ardından eğitimlerini sürdürmüş ve Yurtdışına giderek eğitimlerine devam etmiştir.Bir çok sertifika ve diploma alan oyuncu Yurtdışında aldığı eğitimlerin ardından tekrar ülkesine dönmüş ve çalışma hayatını İstanbul’da sürdürmüştür.Boyu 1.67 olan oyuncu 57 kilodadır.

İstanbul’a gitmesinin ardından bir yandan çalışmış bir yandan ise oyunculuk konusunda gelen teklifleri değerlendirmiştir.İlk olarak bazı reklamlarda rol almaya başlamış kısa süre içerisinde ise dizilerde izlediğimiz bir oyuncu olmuştur.

Zengin Kız Fakir Oğlan adındaki dizi ile beraber bu sektörde yer almaya başlamış olan isim ardından ise Hıyanet Sarmalı dizisinde rol almıştır.

Gün içerisinde fazla boş vakti bulunmayan oyuncu boş vakit bulduğu zamanlarda ise sevdikleri ile beraber zaman geçirmekten büyük mutluluk duyuyor.Oyunculuk dışında herhangi bir mesleği düşünmeyen oyuncu işini seviyor.

Semra Güzel Oynadığı Diziler Nelerdir?

2013 – Zengin Kız Fakir Oğlan (İkinci ve Üçüncü sezon)
2014 – Hıyanet Sarmali
2014 – Home Ofıs
2017 – Şevkat Yerimdar

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın