Eda Kandulu Kimdir Hayatı Biyografisi

Eda Kandulu Kimdir?

Yeni Gelin dizisinde gerçekleştirmiş olduğu performans ile oyunculukta ne kadar iyi olduğunu göstermiş ve tahminen ilerleyen zamanlarda sıkça başka dizilerde de izleyeceğimiz ünlü isim Eda Kandulu kimdir? gelelim bu sorunun cevabını sizlere en güzel şekilde açıklamaya.

Eda Kandulu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Oyuncu Eda Kandulu, 09.03.1988 tarihinde hayata gözlerini Kıbrıs’ta açmış olan bir isimdir.Uzun süre Kıbrıs’ta yaşamını sürmüş olan isim burada eğitim hayatına başlamış ve almış olduğu güzel eğitimlerle beraber yaşantısını devam ettirmiştir.Üniversiteyi Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde tamamlamış fakat Üniversite bittikten sonra oyunculuk yapmak istemesinden dolayı bölümünle ilgili mesleği yapmayarak oyunculuk ile ilerlemeye karar vermiştir.Boyu 1,68 cm olan oyuncu 55 kilodadır.

Oyunculuk mesleğini yapmak istemesinin ardından ilk olarak oyunculuk üzerine eğitimlere başlamış bu nedenle Kemal Başar tarafından kendisine özel olarak oyunculuk dersleri verilmiştir.Bir süre kadar çeşitli amatör şekilde rollerde bulunmasının ardından Muhteşem Yüzyıl adındaki dizide rol alarak oyunculuğa başlamıştır.Dönemin etkili yapımları arasında bulunan bu dizi önemli oyuncuların rol aldığı dizilerden biri olmuştur.

Dizi dışında Müzik Klibinde yer alarakta oyunculuk yapmış olan isim en son olarak ise Yeni Gelin dizisinin kadrosuna girmiştir.

Bu zamana kadar bir tek filmde rol alan oyuncu Nezire isimli filmde oyunculuk yapmıştır.Gelecek senelerde yeni dizi veya sinemalarda oyuncuyu tekrar görebiliriz.

Eda Kandulu Rol Aldığı Diziler Nelerdir?

– Muhteşem Yuzyıl
– Yeni Gelin
– Nezire (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir