Sıla Saraç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Sıla Saraç Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Oyunculukta daha çok yeni olmasına rağmen rol almış olduğu Beni Affet dizisinde gayet iyi bir grafik çizerek bir çok dizi ve filmden teklif almayı başarmış güzel oyuncu Sıla Saraç kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? bu soruların en kapsamlı açıklamaları konumuzda.

Sıla Saraç Kimdir Biyografisi

Genç ve güzel bir oyuncu olan Sıla Saraç, 17 Kasım 1994 senesinde hayata gözlerini Ankara’da açmış bir isimdir.Ankarayı çok seven oyuncu doğmuş olduğu tarihten bu zamana kadar yaşamının büyük bölümünü burada sürdürmüştür.Üniversiteyi Başkent Üniversitesi’nin Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirmiş olan isim ardından ise oyunculuk ile ilgilenmeye başlamasından ötürü kendini bir anda oyunculuğun içinde bulmuştur.İlk olarak oyunculuk konusunda dersler almış ardındanda oyunculuk yapmaya başlamıştır.Boyu 1,65 cm’dir.

Ufak yaşlardan itibaren oyuncu olma hayalleri kurmuş olan güzel isim hedefine ulaşma konusunda çok çalışmıştır.18 yaşındayken Ajans Kariyer’e yazılmış ve ardından Ajansının vasıtasıyla beraber Yetenek Evi Sanat Akademisine yazılarak burada oyunculuk eğitimleri almıştır.

İlk olarak Sağlık Bakanlığına bağlı Kamu Spotu reklamlarında bulunan isim ardından ise Shopping Fest Reklamında oynamıştır.Kazanmış olduğu bu reklam filmi oyunculuğu tecrübelerinin ardından Beni Affet dizisine çağırılmış ve ilk dizisi olmasına rağmen başrolde yer almıştır.Güzel oyuncu ayrıca Bu diziye başlamadan önce çeşitli tiyatro oyunlarında da yer almıştır.

İlk zamanlar dizi çekimleri güzel oyuncuya oldukça fazla zor gelmesine rağmen kısa süre içerisinde dizi temposuna ayak uydurmuş ve kendini kısa sürede ispatlamıştır.

En büyük hedeflerinden biride ilerde bir sinemada rol almak olduğunu söyleyen oyuncu ilerleyen zamanlarda gelen tekliflerden birini değerlendirip sinemada da yer alacağını söylemektedir.Bakalım bizde merakla oyuncunun yeni sezonlarda hangi projelerde yer alacağını merak ediyoruz.

Sıla Saraç Oynadığı Diziler Nelerdir?

– Beni Affet

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın