Fatih Altaylı kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Fatih Altaylı Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Teke Tek isimli programla birlikte uzun yıllardır televizyon ekranında program sunan gazeteci ve sunucu Fatih Altaylı kimdir? şimdi birlikte bu sorunun cevabını inceleyelim.

Fatih Altaylı Kimdir? Nereli Kaç Yaşında?

1962 tarihinde Van’da hayata merhaba demiş olan Fatih Altaylı, ilkokul ve ortaokulu memleketi olan Van’da tamamladıktan sonra ailesinin İstanbul’a göç etmesi ile birlikte liseyi İstanbul’da okumuştur.Lise sonrası meslek yaşantısına erken yaşta adım atmış olan isim öncelikle Cumhuriyet Gazetesi’nde çalışmaya başlamış ve spor muhabirliği yapmıştır.

Fatih Altaylı, 1993 tarihinde Türkiye’nin en çok dinlenen radyoları arasında yer almış “Best FM” isimli radyonun kurucularından biri oldu.1995 yılında Show Tv ekibine dahil olarak burada haberlerle ilgili radyo yayınları yaptı.Aynı tarihte Kanal D ekranlarına geçiş yaptı ve o yıldan bu zamana kadar sürekli olarak sunduğu “Teke Tek” isimli programı sunmaya başladı.Gündemin öne çıkan haberlerini bu programa davet ettiği konuklarına sordu.

visum china
visum china

Kanal D’nin ardından “Teke Tek” programını sırasıyla önce Atv ekranında, ardından ise Kanal 1 ekranında devam ettirdi.Kanal 1’den sonra Habertürk televizyonuna geçti ve burada genel yayın yönetmenliği yapmaya başlayarak bir yandan da “Teke Tek” programını bu kanalda sunmaya devam etti.O tarihten itibaren halen Habertürk kanalında bulunan ünlü Fatih Altaylı, bu programla ismi özdeşleşmiş bir kişidir.

Bir dönem Galatasaray takımında Asbaşkan olarak görev almış olan isim, ardından ise Sabah Gazetesi’nde çalışmış ve akabinde ise gazetedeki görevinden istifa etmiştir.kimdirkim com Evli olan ismin eşinin ismi Hande Altaylı’dır.Çiftin 2005 doğumlu bir tane kız çocukları vardır.

Genel yaşamında şaka yapmaktan hoşlanan, ailesine düşkün olan ve yemek yemeyi çok seven bir yapıya sahip olan Fatih Altaylı, arabalara ise özel bir merakı vardır.Dünyayı gezmek isteyen ünlü sunucu ve gazeteci, meslek yaşamında ise tüm bunları bir kenarı bırakarak hareket etmektedir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.