Necmettin Nursaçan kimdir? nereli ve kaç yaşında?

Necmettin Nursaçan Kimdir?

Kanal 7 ekranlarında uzun zamandır din ile ilgili programlarda yer alan ve programa katılan çok sayıda insanın sorularına cevap veren ünlü isim Necmettin Nursaçan ile ilgili merak edilenler yazımızda.

Necmettin Nursaçan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

1942 tarihinde Kayseri’de hayata gözlerini açan Necmettin Nursaçan, lise eğitimini Kayseri’de bulunan İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamış ve akabinde ise İstanbul Yüksek İslam Enstitüsü’nde okuyarak eğitim hayatını noktalamıştır.

1990 tarihinde Kayseri’de Müftülük yapmaya başlamış olan isim, ardından bir süre kadar siyasete girme kararı almış ve Milli Selamet Partisi’nin Kayseri Milletvekili adaylığını yapmıştır.2005 tarihinde Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı olarak bulunmuş olan isim, 2007 tarihinde ise bu görevinden emekli olması nedeniyle ayrılmıştır.

Evli olan Nursaçan, 5 çocuk babası bir isimdir.kimdirkim com Türkçe dışında Arapça’da yeterli düzeyde bilen isim son olarak Kanal 7 televizyonunda çeşitli programlarla birlikte ekranlara gelmeye devam etmektedir.

visum china
visum china

Kanal 7 ekranlarında bulunduğu programlardan bazıları şunlardır; “Hafta Sonu Sohbetleri“, “Cuma Sohbetleri” ve “İftar Saati” gibi programlardır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir