Sümeyye Yılancı Keşan kimdir? aslen nereli kaç yaşında?

Sümeyye Yılancı Keşan Kimdir?

Atv ekranlarının başarılı muhabirlerinden biri olarak dikkat çeken Sümeyye Yılancı Keşan hakkında merak ettiğiniz bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz.

Sümeyye Yılancı Keşan Kimdir? Aslen Nereli ve Eşi Kim?

1992 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Sümeyye Yılancı, aslen ise Giresunlu’dur.Evlendikten sonra Keşan soyadını almaya başlayan güzel spikerin eşi kim diye merak ediyorsanız eşinin ismi Mahmut Keşan’dır.Çift 2018 yılında evlenmişlerdir.

Ünlü muhabir, uzun zamandır muhabir olarak bulunmasına rağmen Türkiye’de tanınmaya başlanması ise sunmuş olduğu Hava Durumu haberi ile birlikte olmuştur.Bu haberde yağmurun ne kadar yağdığını göstermek istemiş ve bu nedenle şemsiye açarak iş arkadaşlarının şemsiye üzerinden suyu boşaltmasını istemiştir.Günümüz açısından ilginç ve bir o kadar da etkili bir haber olmuştur.

Ünlü ismin diğer gündemde olduğu haber ise başka bir haberi görüntülediği sırada bir kişinin yavru kediyi denize atarken görmesi ile ilgilidir.Yavru kediyi denize atan kişiye tepki vermiş olan isim halen Atv televizyonunda muhabirlik mesleğine devam etmektedir.

visum china
visum china

Ünlü muhabir genelde paylaşımlarını Instagram üzerinden yapmaktadır.Ayrıca Twitter hesabıda vardır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir