Nur Cennet Kimdir?

Nur Cennet Kimdir?

O Ses Türkiye isimli yarışma ile adını duyurmuş ve ardından da seslendirmiş olduğu şarkılarla birlikte ünlü bir şarkıcı olmayı başarmış Nur Cennet kimdir? kaç yaşında nerelidir? cevapları ve ayrıntılı bilgileri konumuzda.

Nur Cennet Biyografisi

12 Şubat 1990 tarihinde Kayseri’de doğan Nur Cennet, çocukluk yıllarını ise Mersin’de geçirmiştir.Müzik kariyerine babasının vasıtası ile birlikte başlamış olan ismin babası da Solist bir isimdir.

2006 tarihinde “PopStar Alaturka” adındaki yarışmaya katılan ünlü isim, böylelikle ilk defa Tv karşısında yer almış ve sesini duyurmuştur.Bu yarışmadan sonra üst üste 2 defa “O Ses Türkiye” yarışmasına katılmış olan isim, seslendirmiş olduğu “Ben Olmayınca” adındaki parça ile birlikte jüri üyelerinin ilgisini çekmiştir.

Müzik piyasasına “Yıkılsın Dünya” adındaki albüm ile birlikte giriş yapmış olan ünlü şarkıcı, 2019 tarihinde ise “Sönmüyor Ateşimiz” adındaki parçaya klip çekmiş ve Youtube’den yayınlamaya başlamıştır.Bu şarkıdan önce de çeşitli şarkıları Youtube’de paylaşmış olan isim son olarak ise “Enkaz” parçasına klip çekmiştir.

Evli olan şarkıcının eşi Erhan Uçar’dır.Çiftin 1 tane çocukları bulunmaktadır.

Hobileri içerisinde en çok arabaları seven Nur Cennet, tam bir hız tutkunudur.Haksızlığı sevmeyen isim, şartlar ne olursa olsun haksızlık karşısında sesini çıkarttığını açıklamıştır.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın