Güllü Kimdir?

Güllü Kimdir?

Uzun zamandır herhangi bir albüm çıkarmayan fakat bu zamana kadar çıkarmış olduğu albümleri halen bir çok kişinin ilgisini çeken ünlü şarkıcı Güllü kimdir? biyografisi ile ünlü şarkıcı hakkında merak edilen cevapları öğrenebilirsiniz.

Güllü Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Hayatı

Şarkıcı Güllü, 15.10.1973 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış olan bir isimdir.İstanbul Kasımpaşalı olan şarkıcı köken olarak Romandır.Babasını 2008 senesinde kaybetmiş olan şarkıcı onbeş yaşından itibaren şarkı söylemeye başlamış ve kısa sürede sesi beğenilerek bir çok kişinin beğendiği isim olmuştur.Ortaokul sıralarındayken kendini tamamen şarkıcılığa vermiş olan isim o yaşlardan itibaren sadece müzik ile ilgilenmiştir.

1990 tarihinle beraber seslendirmiş olduğu şarkılar çok fazla kişi tarafından cok beğenildi.Güzel şarkılarıyla beraber 1994 senesinde ilk albümü ile müzik piyasasını canlandırmış olan şarkıcı Oyuncak Gibi isimli albümünü piyasaya sundu.Birbirinden güzel şarkıların yer almış olduğu Oyuncak Gibi albümü dinleyicilerden tam not aldı ve iyi bir satış rakamına ulaştı.

Bu albümden 1 sene sonra bir başka mükemmel albüme imza atarak Yalan Sevgiler isimli albümü piyasaya çıkarttı.Bu albümde de mükemmel parçalar yer aldı ve bu albümde tıpkı ilk albüm gibi çok satan albümlerden biri oldu.

1996 senesinde üst üste her sene albüm çıkarmaya devam eden sanatçı Değmezmiş Sana isimli albümünü çıkarttı.Bu albüm içerisinde de cok değerli şarkılara yer veren sanatçı 1998 senesinde yani 3. albümünden 2 sene sonra Kırılırım isimli başka kaliteli bir albüm daha çıkarttı.

Çıkarmış olduğu albümlerle beraber Türk Müzik piyasasının cok tanınan sanatçılarından biri olmayı başaran Güllü aynı sene içerisinde Amerika’ya giderek bir süre orada yaşadı.Ardından tekrar Türkiye’ye döndü.

1996 senesinde evlenmiş olan şarkıcı Güllü 2002 senesinde ise evliliklerini eşinle bitirip ayrıldı.Bu evlilikten bir kız, bir de erkek çocuğu dünyaya geldi.

Güllü Albümleri

2004 – Hayatımın Yanlışı
2002 – Ve Ben
2000 – Zalim Yar
1998 – Kırılırım
1996 – Değmezmiş Sana
1995 – Yalan Sevgıler
1994 – Oyuncak Gıbı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂
Etiketler:

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın