Güllü Kimdir Hayatı Nereli Biyografisi

Güllü Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ünlü Şarkıcı Güllü hakkında merak eilenler. Şarkıcı Güllü kimdir, nereli, Şarkıcı Güllü kaç yaşında,  biyografisi ile ünlü şarkıcı hakkında merak edilen cevapları öğrenebilirsiniz.

Güllü Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Şarkıcı Güllü, 15 Ekim 1973 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. İstanbul Kasımpaşalı olan şarkıcı köken olarak Roman’dır. Babasını 2008 senesinde kaybetmiş olan şarkıcı 15 yaşından itibaren şarkı söylemeye başlamış ve kısa sürede sesi beğenilerek bir çok kişinin beğendiği isim olmuştur. Ortaokul sıralarındayken kendini tamamen şarkıcılığa vermiş olan isim o yaşlardan itibaren sadece müzik ile ilgilenmiştir.

1990 tarihinde seslendirmiş olduğu şarkılar çok fazla kişi tarafından cok beğenildi. Güzel şarkılarıyla beraber 1994 senesinde ilk albümü ile müzik piyasasını canlandırmış olan şarkıcı Oyuncak Gibi isimli albümünü piyasaya sundu. Birbirinden güzel şarkıların yer almış olduğu Oyuncak Gibi albümü dinleyicilerden tam not aldı ve iyi bir satış rakamına ulaştı.

visum china
visum china

Bu albümden 1 sene sonra bir başka mükemmel albüme imza atarak Yalan Sevgiler isimli albümü piyasaya çıkarttı. Bu albümde de mükemmel parçalar yer aldı ve bu albümde tıpkı ilk albüm gibi çok satan albümlerden biri oldu.

1996 senesinde üst üste her sene albüm çıkarmaya devam eden sanatçı Değmezmiş Sana isimli albümünü çıkarttı. Bu albüm içerisinde de cok değerli şarkılara yer veren sanatçı 1998 senesinde yani 3. albümünden 2 sene sonra Kırılırım isimli başka bir albüm daha çıkarttı.

Çıkarmış olduğu albümlerle beraber Türk Müzik piyasasının cok tanınan sanatçılarından biri olmayı başaran Güllü aynı sene içerisinde Amerika’ya giderek bir süre orada yaşadı. Ardından tekrar Türkiye’ye döndü.

1996 senesinde evlenmiş olan şarkıcı Güllü 2002 senesinde ise evliliklerini eşinle bitirip ayrıldı. Bu evlilikten bir kız, bir de erkek çocuğu dünyaya geldi.

Güllü Albümleri

2004 – Hayatımın Yanlışı
2002 – Ve Ben
2000 – Zalim Yar
1998 – Kırılırım
1996 – Değmezmiş Sana
1995 – Yalan Sevgıler
1994 – Oyuncak Gıbı

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.