Gülşah Çomoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Gülşah Çomoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Yine bambaşka bir ünlünün biyografisini sizlere aktarmanın mutluluğunu duyuyoruz.Sizlere bu konumuz içerisinde çok güzel bir bayan oyuncu olan az sayıda dizide roller almış ama buna rağmen her zaman hem oyunculuğunla hemde güzelliğinle dikkatleri üzerine çekmiş bir oyuncu olan Gülşah Çomoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? zaman kaybetmeden hemen kapsamlı bir biçimde oyuncunun biyografisine bakalım.

Gülşah Çomoğlu Kimdir? Hayatı

Gülşah Çomoğlu, 30.05.1986 yılında Türkiye’nin tam ortasında yer alan Başkentimiz Ankara’da hayata merhaba demiştir.Boyu 1.65 cm, kilosu 51 ve burcu İkizlerdir.Üniversiteyi Bilkent Üniversitesi’nde okumuş olan oyuncu burada Konservatuar okuyarak Sahne sanatları isimli bölümü bitirmiştir.Üniversite zamanınla beraber Tiyatrolarda bir takım oyunlarda gözükmeye başlamış olan oyuncu çok sayıda oyunda yer almıştır.

Yer aldığı bir çok oyun olan oyuncunun kısaca rol aldığı oyunlar şöyledir : Troyalı kadınlar isimli oyun, Yeşil Kuş oyunu, Kafatası, Camdan Kalp, İki Efendinin kuşağı.

visum china
visum china

Üniversite çağından itibaren yer almış olduğu oyunculukta ailesinin desteğinide görmezlikten gelmeyen oyuncu ailesinin bu konuda çok büyük bir desteğinden bahsetmiştir.İlk olarak Fox tv’de günlük bir dizi olarak ekrana gelen ve yıllarca süren Unutma beni dizisinde rol almıştır.Bu dizide bir çok sezon rol almış olan oyuncu ardından ise Aşkın Bedeli isimli dizide oyunculuğuna devam etmiştir.

Son olarak Yüksek Sosyete dizisinde yer almış olan ünlü isim bu dizinin Begüm’ü olarak izleyicilerin karşısında olmuştur.

Zaman bulduğu sürece genelde arkadaşlarınla buluşup muhabbet etmeyi seven oyuncu aynı zamanda ailesi ile vakit geçirmeyide çok seviyor.

gulsah-comoglu-biyografi

Gülşah Çomoğlu Oynadığı Diziler ile Filmler

– Umudun Kıyısında (Film)
– Yüksek Sosyete
– İfrit’in Diyeti (Film)
– Aşkın Bedeli
– Unutma Beni

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.