Gülşah Çomoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gülşah Çomoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yine bambaşka bir ünlünün biyografisini sizlere aktarmanın mutluluğunu duyuyoruz.Sizlere bu konumuz içerisinde çok güzel bir bayan oyuncu olan az sayıda dizide roller almış ama buna rağmen her zaman hem oyunculuğunla hemde güzelliğinle dikkatleri üzerine çekmiş bir oyuncu olan Gülşah Çomoğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? zaman kaybetmeden hemen kapsamlı bir biçimde oyuncunun biyografisine bakalım.

Gülşah Çomoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Gülşah Çomoğlu 31 yaşında olan bir oyuncudur.2017’e göre bu yaşta olan oyuncu Başkentimiz olan Türkiye’nin tam ortasında yer alan Ankara’da hayata merhaba demiştir.1986’lı olan oyuncunun Boyu 1,65 cm’dir.Üniversiteyi Bilkent Üniversitesi’nde okumuş olan oyuncu burada Konservatuar okuyarak Sahne sanatları isimli bölümü bitirmiştir.Üniversite zamanınla beraber Tiyatrolarda bir takım oyunlarda gözükmeye başlamış olan oyuncu çok sayıda oyunda yer almıştır.

Yer aldığı bir çok oyun olan oyuncunun kısaca rol aldığı oyunlar şöyledir : Troyalı kadınlar isimli oyun, Yeşil Kuş oyunu, Kafatası, Camdan Kalp, İki Efendinin kuşağı.

Üniversite çağından itibaren yer almış olduğu oyunculukta ailesinin desteğinide görmezlikten gelmeyen oyuncu ailesinin bu konuda çok büyük bir desteğinden bahsetmiştir.İlk olarak Fox tv’de günlük bir dizi olarak ekrana gelen ve yıllarca süren Unutma beni dizisinde rol almıştır.Bu dizide bir çok sezon rol almış olan oyuncu ardından ise Aşkın Bedeli isimli dizide oyunculuğuna devam etmiştir.

Son olarak Yüksek Sosyete dizisinde yer almış olan ünlü isim bu dizinin Begüm’ü olarak izleyicilerin karşısındadır.

Zaman bulduğu sürece genelde arkadaşlarınla buluşup muhabbet etmeyi seven oyuncu aynı zamanda ailesinle vakit geçirmeyide çok seviyor.

gulsah-comoglu-biyografi

Gülşah Çomoğlu Oynadığı Diziler

Yüksek Sosyete
Aşkın Bedeli
Unutma BeniBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın