İbrahim Çelikkol Kimdir Yaşı Kaç Biyografisi Boyu

İbrahim Çelikkol Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Profesyonel olarak Basketbol oynamış ve modellik yapmış ardından oyunculuk serüvenine atılmış Yakışıklı erkek İbrahim Çelikkol kimdir kaç yaşında nerelidir?

İbrahim Çelikkol Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

İbrahim Çelikkol 14 Şubat 1982 senesinde Kocaeli İzmit’de hayata gözlerini açmış bir erkektir.Oyunculuk yılları öncesinde modellikle çok uzun bir süre ilgilenmiş daha sonrada boyunun yeterli uzunlukta olmasından dolayı Basketbol’a yönelmiştir.Basketbol’da iyi başarılar elde ederek Genç Milli bir basketçi olmasına rağmen Basketi bir zaman sonra bırakmıştır.

Boyu 1.87 olan Oyuncu Basketbol’u bırakmasının ardından Oyunculuk derslerine ağırlık vermiştir.Ünlü Yönetmenlerden olan Osman Sınav onun yeteneğini keşfetmiştir.

2008 tarihinde Osman Sınav’ın yönetmiş olduğu Pars filminde başrol oyuncusu oldu.Bu filmde Başkomiser Şamil Baturay rolünde oynadı.Bu Filmde oyunculuğu izleyicilerinde beğenisini kazandı.Ardından Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi dizilerde oynadı.2011 senesinde başlamış olan ve 2012 tarihinde biten İffet dizisinde Cemil rolünü oynadı.

2012 tarihinde büyük hedeflerle izleyicileri ile buluşan Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan karakteri ile sinema severlerin karşısına çıktı.2014 tarihinde Reaksiyon adındaki dizide Yüzbaşı Oğuz Ayaz’ı oynadı.

2015-2016 yılları arasında Kördüğüm, 2017 tarihinde ise Siyah Beyaz Aşk dizisinde rol aldı.

İbrahim Çelikkol Oynadığı Diziler ve Filmler

– Pars: Narkoterör(Şamil)
– M.A.T(Sinan)
– Keskin Bıçak
– Karadağlar
– Fetih 1453
– İffet(Cemil)
– Merhamet
– Sadece Sen
– Reaksiyon(Oğuz)
– Kördüğüm
– Sana Kalbimi Verdim
– Siyah Beyaz Aşk
– Muhteşem Ikılı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.