Hazal Filiz Küçükköse Kimdir Biyografisi Boyu Kaç?

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir Kaç Yaşında?

Tanınmış oyuncularımız hakkında bilgileri mümkün olduğunca sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz.Bu yazımızda da bu oyunculardan biri olan Hazal Filiz Küçükköse kimdir kaç yaşında nereli? hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi Boyu

Hazal Filiz Küçükköse 9 Şubat 1988 tarihinde Akdeniz Bölgesi’nin en sıcak yerleşim yerlerinden olan Mersin’de hayata gözlerini açmıştır.İlk Üniversite Tecrübesini Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesinde gerçekleştirmiş fakat burayı bitirmeden Üçüncü sınıfa gittiği vakitler burayı bırakmıştır.Ardından tekrar sınava girmiş ve Ankara Üniversitesi Kimya bölümünü okumaya hak kazanmıştır.Halen bu bölümde öğrenciliğini sürdüren oyuncu bir yandanda yoğun bir şekilde dizi çalışmaları ile ilgilenmektedir.

Boyu 1.72 kilosu ise 55-56 olan oyuncu Katalog çekimlerinde model olarak bulunmayı devam ettirmektedir.Özel olarak almış olduğu oyunculuk dersleri onun modelliğine ek olarak oyunculuk yeteneğinide göz önüne sermiştir.

Eğitimlerden sonra televizyonlarda Deniz Yıldızı adındaki dizi projesinde ilk kez oyunculuk yapmaya başladı.Bu dizide mükemmel ötesi bir grafik sergiledi ve ardından birçok dizi filmlerde oynamanın kapısını açtı.Yoğun dizi teklifleri arasından seçimler yaptı.Deniz Yıldızı dizisinden sonra Beni Affet dizisinde Leyla karakterini oynadı ve tüm izleyicilerin tanıdığı bir kişi olmuş oldu.

Sporlada ilgilenen ünlü isim özellikle Basketbol ile masa tenisi oynamayı çok seviyor.Bu sporlarla ilgili lisanslarınıda bulunan Güzel oyuncu pilates, fitness ve aerobik yapmayıda ihmal etmiyor.Koyu Beşiktaşlıdır.

hazal-filiz-kucukkose-biyografi

Hazal Filiz Küçükköse Oynadığı Diziler

2015 – Kara Sevda
2014 – Günahkar(Aslıhan)
2012 – Uçurum
2012 – Ustura Kemal
2011 – Kalbim Seni Seçti
2011 – Beni Affet
2009 – Deniz Yıldızı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.