Melis Birkan Kimdir Biyografisi Boyu Kaç?

Melis Birkan Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Daha çok reklamlarda yıldızı parlamış ardından dizi ve sinemaya giriş yapmış Güzel oyuncu Melis Birkan kimdir kaç yaşında nereli? hayatı.

Melis Birkan Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Melis Birkan Ankaralı oyunculardan bir isimdir.Tek çocuk olan oyuncunun Babasının ismi Cevdet, Annesinin ismi ise Selda’dır.İlkokula başladığı Ankara’da babasının ani bir karar ile İstanbul’da işe başlaması sebebi ile İstanbul’a taşınmak zorunda kalmışlardır.

Melis Birkan Kaç Yaşında? 30 Kasım 1983 tarihli doğuma sahip, 2019’a göre 36 yaşındadır.Boyu 1.74 olan oyuncu 6 Yaşındayken dansa olan ilgisi nedeni ile hem ilkokul hemde lise senelerinde Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’na yazıldı ve burada bale eğitimi gördü.Bale eğitimi aldığı Üniversite içersinde hem çalıştı hemde okumayı sürdürdü.

visum china
visum china

Oyunculuk hakkında hiçbir planı olmayan ve oyunculuğu düşünmemiş Ünlü ismin oyunculuğa adım atması ilginç bir biçimde gerçekleşmiştir.Birgün bir davete katılır ve o gün herhangi bir makyaj yapmadan o davete katılır.Katılmış olduğu davette Özlem Durak onu fark edip ardından yanındaki kişilere şu soruyu sorar? Bu kız kim? ardından Melis Birkan ile tanışır ve ona kartını uzatarak mutlaka beni ara diye söyler.Ardından o verdiği numarayı arar ve o aradığı kişi onun oyuncu olmasını ister.Bunu yapıp yapamıyacağı konusunda kendinden emin olamayan Güzel Oyuncu ilk başlarda program sunuculuğu yapar ve ekrana alışır.İlk yapmış olduğu program Tarz-ı Hayat ismindeki program olmuştur.

2005 tarihinde Kanal Türk ekranlarında sunmuş olduğu bu programın ardından 2005 tarihinde Çapkın adındaki dizide oyunculuk yaparak ilk dizisi ile ekranlarda olur.Bunun sonrasında ise 2006 senesinde ilk defa sinema filminde oyunculuk yapar.Barda adındaki film onun ilk oynadığı sinema filmi olur.

melis-birkan-1-

Melis Birkan Oynadığı Diziler ve Filmler

2005 – Çapkın
2006 – Barda
2006 – Amerikalılar Karadeniz’de 2
2006-2007 – Köprü
2006 – İyi ki Varsın
2007 – Komedi Dükkanı
2007 – Ulak
2008 – Ayışığı
2008 – Issız Adam
2009 – Bu Kalp Seni Unutur mu?
2009 – Adını Sen Koy
2009 – Avrupa Yakası
2010 – Deli Saraylı
2012 – İşler Güçler
2012-2013 – Leyla ile Mecnun
2014 – Saklı Kalan
2016 – 46 Yok Olan

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.