Türkü Su Demirel Kimdir?

Türkü Su Demirel Kimdir?

Muhteşem İkili isimli yapımla oyunculuğa merhaba demiş olan ve gelecekte de daha çok sayıda yapımda göreceğimiz Türkü Su Demirel kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu kaç? tüm detaylı cevapları ile birlikte oyuncunun özgeçmişi.

Türkü Su Demirel Kimdir? Hayatı

15 Eylül 1998 yılında doğmuş olan Türkü Su Demirel, 1.70 metre boyunda, 53 kilo ve Başak burcudur.Doğum yeri Iğdır olan oyuncu, aslen ise İzmirlidir.İstanbul Kültür Üniversitesi öğrencisi olan oyuncu, Mimarlık Bölümünde eğitimini sürdürmektedir.

2017 tarihinde girmiş olduğu Sinema Güzeli yarışması ile ilk kez ismini duymuş olduğumuz oyuncu bu yarışmada dereceye girmiştir.Yarışma sonrası oyunculuk mesleğine adım atan isim hem Üniversite okuyup hem de oyunculuk yapmaktadır.

Görsel olarakta gayet düzgün bir fiziğe ve yüze sahip olan oyuncu bir çok kişinin dikkatini çekmiştir.2018 sezonunda ekranlara gelmiş olan Muhteşem İkili dizisinde ilk rolü ile izleyiciyle buluşmuştur.Bu dizide Yasemin karakteri ile dizide yer almış olan isim çeşitli tecrübeli oyuncularla beraber rol almıştır.

Güzel oyuncunun Sevgilisi var mı? sorusu sıkça merak edilen sorulardan biri.Bu konuda henüz detaylı bir bilgiye ulaşılamamıştır.Bu konuda kesin bir bilgiye ulaştığımız takdirde konuyuda güncelleyeceğiz.

Oyuncunun Oynadığı Diziler Nelerdir?

2018 – Muhtesem İkili (Yasemin)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın