Zeynep Erataman kimdir, nereli, Zeynep Erataman kaç yaşında, Zeynep Erataman hayatı, biyografisi, Zeynep Erataman ne mezunu?

Zeynep Erataman Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Bloomberg HT sunucularından Zeynep Erataman kimdir, nereli, Zeynep Erataman kaç yaşında, Zeynep Erataman hayatı, biyografisi, Zeynep Erataman ne mezunu? İşte Zeynep Erataman hakkında detaylar.

Zeynep Erataman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Zeynep Erataman 1980 yılında dünyaya geldi. 1997 yılında İtalyan Lisesi’ni bitirdi. 2001 yılında ABD’de Tufts Üniversitesi’nden Matematik ve Ekonomi dallarında dereceyle mezun oldu. Harvard Üniversitesi’nden Finans Muhasebesi sertifikası var. Finans ve eğitim sektörlerinde faaliyet gösterdikten sonra Kasım 2008’de CNBC-e’de editörlük ve sunuculuk kariyerine başladı. Kanal kapanana kadar Dış Haber Müdürlüğü görevini üstlendi. 2015 yılından itibaren ise Bloomberg HT Televizyonu’nda İlk Söz ve Piyasa Masası programlarını sunmaktadır.

Zeynep Erataman hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir