Cüneyt Başaran kimdir, nereli, Cüneyt Başaran kaç yaşında, Cüneyt Başaran ne mezunu, ne iş yapıyor?

Cüneyt Başaran Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Ne Mezunu?

Cüneyt Başaran hakkında merak edilenler yazımızdadır. Peki Cüneyt Başaran kimdir, nereli, Cüneyt Başaran kaç yaşında, Cüneyt Başaran ne mezunu, ne iş yapıyor? İşte Cüneyt Başaran hakkında detaylar.

Cüneyt Başaran Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cüneyt Başaran Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Ardından Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Çalışma hayatına finans sektöründe başlayan Cüneyt Başaran, İstanbul’da ABank ve BNP’de trader olarak görev aldı. Daha sonra Londra’ya yerleşip Commerzbank ve Standard Bank’ta Türkiye Masası Şefi pozisyonunda çalıştı. 2010 yılında medya sektörüne adım attı. Başaran, Bloomberg HT Televizyonu ve Bloomberght.com Genel Yayın Yönetmenliği görevlerinin ardından Ciner Medya Grubu Londra Temsilciliğinin yanı sıra Gazete Habertürk’te köşe yazıları yazmaya devam etmektedir.

Cüneyt Başaran hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir