Cemre Gümeli Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Cemre Gümeli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Bu zamana kadar bir çok tiyatro oyununda rol almış olmasına rağmen dizilerde çok fazla karşımıza çıkmamış fakat son dönemlerde bazı dizilerde de bulunmaya başlayan Cemre Gümeli kimdir kaç yaşında boyu kaç? yeni ekranlarda gördüğümüz bu güzel oyuncunun biyografisini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.İşte yazımız başlıyor.

Cemre Gümeli Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Cemre Gümeli, 1993 tarihinde hayata merhaba demiş olan İstanbul doğumlu bir oyuncudur.24 Eylül oyuncunun doğum günüdür.Küçük yaşlarda başlamış olduğu bale ile beraber piyano derslerini hiç aksatmamış ve sürekli eğitim almıştır.Boyu 1.72 cm, kilosu ise 55’dir.

Çocukken bir çok çocuk gibi dışarıda oynamayı çok seven ve eve girmekten hoşlanmayan bir çocukluk dönemi geçirmiştir.Oyunculuğa lise çağlarınla beraber daha fazla yönelmiş olan isim Üniversiteye başlamasıyla beraber çeşitli insanlarla beraber bir çok oyunda oynamıştır.Üniversite okuduğu vakitlerde Haldun Dormen’den oyunculuk ile ilgili özel dersler almıştır.Ardından Newyork’a gitmiş olan oyuncu burada da eğitimini sürdürmüştür.Eğitimlerin ardından kendini televizyon ekranlarındaki dizilerde rol alacak biri olarak görmesiyle beraber dizi oyunculuğu yapmaya başlamıştır.

İlk dizisi olan Tatlı İntikam dizisine girmesi onu biraz heyecanlandırmış olsa da zaman içerisinde diziye adapte olmayı bilmiştir.Hatta dizinin ilk zamanlarında oyuncu çok fazla endişelenmiştir.

Gülmeyi çok seven Cemre Gümeli bir oyuncunun bir çok farklı rolde oynayabileceğini düşünen bir isim.En beğenmediği huyunun kararsızlık olduğunu belirten oyuncu yemek yapıp farklı ülkeleri gezmeyide çok seviyor.

cemre-gumeli-biyografi

Sabahları her zaman kahve içen oyuncu iyi bir dinleyici biri olarak kendini tarif ediyor.

Rol Aldığı Diziler

– Tatli Intıkam
– Servet
– Elimi Birakma

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir