Cemre Gümeli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Cemre Gümeli Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Bu zamana kadar bir çok tiyatro oyununda rol almış olmasına rağmen ilk kez bir dizi ile karşımıza çıkan ve rol aldığı ilk dizi olan Tatlı İntikam dizisine sonradan dahil olan bu güzel oyuncu Cemre Gümeli Kimdir kaç yaşında boyu kaç? yeni ekranlarda gördüğümüz bu güzel oyuncunun biyografisini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.İşte yazımız başlıyor.

Cemre Gümeli Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Cemre Gümeli, 2018 senesine göre bakıldığında 25 yaşında olan bir oyuncudur.Hayata merhaba demiş olduğu yer İstanbul olan oyuncu 1993’lüdür.Eylül’ün 24’ü oyuncunun doğum günüdür.Çocukken bir çok çocuk gibi dışarıda oynamayı çok seven ve eve girmekten hoşlanmayan bir çocukluk dönemi geçirmiştir.Küçük yaşlarda başlamış olduğu bale ile beraber piyano derslerini hiç aksatmamıştır.Boyu 1.72’dir.

Oyunculuğa lise çağlarınla beraber daha fazla yönelmiş olan oyuncu Üniversiteye başlamasınla beraber çeşitli insanlarla beraber bir çok oyunda oynamıştır.Üniversite okuduğu vakitlerde Haldun Dormen’den oyunculuk yönünden dersler almıştır.Ardından Newyork’a gitmiş olan oyuncu buradada eğitimini sürdürmüştür.Eğitimlerin ardından kendini televizyon ekranlarındaki dizilerde rol alacak biri olarak görmesinle beraber dizi oyunculuğu yapmaya başlamıştır.

Tatlı İntikam dizisine girmesi onu biraz heyecanlandırmış olsada zaman içerisinde diziye adapte olmayı bilmiştir.Hatta dizinin ilk zamanlarında oyuncu çok fazla endişelenmiştir.

Gülmeyi çok seven Cemre Gümeli bir oyuncunun bir çok farklı rolde oynayabileceğini düşünen bir isim.En beğenmediği huyunun kararsızlık olduğunu belirten oyuncu yemek yapıp farklı ülkeleri gezmeyide çok seviyor.

cemre-gumeli-biyografi

Sabahları her zaman kahve içen oyuncu iyi bir dinleyici biri olarak kendini tarif ediyor.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın