Esra Ezmeci Kimdir? Kaç Yaşında Boyu, Kilosu, Evli mi?

Esra Ezmeci Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Gerçek mesleği Psikolog olan ve aynı zamanda bazı kanallarda sunduğu programlarla da ekranlara gelen güzel isim Esra Ezmeci kimdir kaç yaşında boyu kaç? yeni programlarda izlediğimiz ve Instagram’da da kalabalık bir takipçi kitlesine ulaşmış Ünlü Psikoloğun hayatı sizlerle.

Psikolog Esra Ezmeci Biyografisi ve Kariyeri

1 Ağustos 1984 tarihinde İstanbul’da doğan Esra Ezmeci, 1.73 metre boyunda, 59 kilo ve Aslan burcudur.Babasının ismi Suat, annesinin ismi ise Seval’dir.Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunlarından biri olan ünlü isim, aynı Üniversitede Yüksek Lisans yapmış ve ardından ise Doktorasını Arel Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Okul yaşamı son derece başarılı geçen Ünlü Psikolog, mezun olmuş olduğu tüm yerlerden birincilik elde etmiş ve bölüm birincisi olmuştur.2010 tarihinde İstanbul’da bulunan Çapa Devlet Hastanesi’nde staj yapmış olan isim ardından Klinik Psikolog olarak çalışmaya başlamıştır.

Psikolog Esra Ezmeci, Hürriyet’te yazarlık, Televizyon programlarında sunuculuk ve çıkardığı “Süt Lekesi” isimli kitapla son zamanlarda medyada ismi çok sık duyulan isimlerden biri haline gelmiştir.

Takipçilerinin merak ettiği sorulardan biride ünlü Psikolog evli mi? hayır değildir.Kimdirkim.com 2005 tarihinde Tutku Dalmaz ile evlilik yapmış olan isim 2015 tarihinde ise ayrılmışlardır.Çiftin bu evlilikten Tuğra isminde bir çocuğu bulunmaktadır.

Star Tv’de bir dönem yayınlanmış “Olay Yeri” isimli programda Psikolog olarak izlemiş olduğumuz isim, son olarak ise Teve2 kanalında “Esra Ezmeci ile Yalnız Değilsiniz” isimli programla ekranlara gelmiştir.

Instagram hesabından yaptığı her paylaşımla binlerce beğeni alan Ünlü Psikolog, bir yandan mesleğini yaparken diğer yandan ise Medyada da aktif olarak yer almayı sürdürmektedir.Ayrıca çeşitli illerde söyleşiler ve imza günlerine katılmaktadır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir