Berk Bakioğlu kimdir? aslen nereli, kaç yaşında, boyu kaç?

Berk Bakioğlu Kimdir?

Çok az sayıda projede yer almasına rağmen adından söz ettirmeyi başaran, genç ve yakışıklı isimlerden Berk Bakioğlu kimdir?, kaç yaşında, aslen nereli, boyu ve kilosu nedir? bu sorulara ait tüm cevaplar konumuzda yer almaktadır.

Berk Bakioğlu Biyografisi

1999 tarihinde İstanbul’da doğan Berk Bakioğlu, 1.88 metre boyunda, 79 kilo ve kahverengi gözlü olan bir oyuncudur.Aslen Karadenizli olan isim, bir süredir ekran önünde yer almakta ve çeşitli yapımlarla karşımıza çıkmaktadır.

Almış olduğu oyunculuk eğitiminle beraber Selin Borankay ajansında yer almış olan isim ardından ise bu Ajanstan ayrılmıştır.kimdirkim com hobileri arasında Fitness, basketbol ve yüzmek bulunan yakışıklı isim, fiziği ile de çoğu kızın ilgisini çekebilen bir erkektir.

İngilizce ve Lazca bilen ünlü isim “Sevdim Seni Bir Kere” isimli günlük dizinin başrol oyuncularından biri olmuştur.Dizinin yapımı ise Focus Film üstlenmiştir.Günlük dizilere olan ilginin artması ile beraber bakalım bu dizide oyuncu nasıl bir grafik çizecek ve ayrıca dizi izleyici tarafından sevilecek mi? bunları zaman gösterecek.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.