Cihan Albayrak'ın hayatı, Cihan Albayrak kimdir, nereli, Cihan Albayrak kaç yaşında, Cihan Albayrak boyu, kilosu kaç?

Cihan Albayrak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Youtuber Cihan Albayrak hakkında merak edilen detaylar. Cihan Albayrak’ın hayatı, Cihan Albayrak kimdir, nereli, Cihan Albayrak kaç yaşında, Cihan Albayrak boyu, kilosu kaç?

Cihan Albayrak Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Cihan Albayrak 1994 yılında dünyaya gelmiştir. 19 Mayıs Üniversitesi Metalurji Malzeme Mühendisliği bölümünde öğrenci olduğu yıllarda tiyatro ile tanıştı ve 2 özel tiyatro ekibinin kadrosuna dahil oldu.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Atv’de yayınlanan  ve oyuncu kadrosunda Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ayten Gökçer, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Seda Türkmen ve Servet Pandur gibi isimlerin yer aldığı Kanatsız Kuşlar dizisinde Mehmet karakterini oynadı. Dizi 24 Mayıs 2018 tarihinde final yaparak sona ermiştir. Yönetmenliğini Berat Özdoğan’ın yaptığı, senaryosunu Muammer Tali’nin yazdığı, başrollerini Jessica May, Ümit Kantarcılar, Onur Dilber’in paylaştığı Dert Bende filminde yer aldı.

Cihan Albayrak Boyu Kaç?

Cihan Albayrak 1.78 boyundadır.

Cihan Albayrak Kaç Kilo?

Cihan Albayrak 75 kilodur.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.