Emre Dinler kimdir, nereli, Emre Dinler kaç yaşında, Emre Dinler boyu, kilosu kaç, Emre Dinler rol aldığı dizi ve filmler neler?

Emre Dinler Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Fox Tv’nin Yasak Elma dizisinde Ömer karakterini oynayan Emre Dinler’in hayatı detayları ile yazımızdadır. Emre Dinler hakkında merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz. Peki Emre Dinler kimdir, nereli, Emre Dinler kaç yaşında, Emre Dinler boyu, kilosu kaç, Emre Dinler rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Emre Dinler hakkında detaylar.

Emre Dinler Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Emre Dinler 1995 yılında Hatay’da dünyaya gelmiştir. 2013 senesinde Miss & Mr Model of Turkey yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu. Yarışmadan sonra kariyerini model olarak devam ettirmiştir. Emre Dinler ilk kez ekranlarda gözükmesi Söz dizisi ile olmuştur. 2018 yılında yayınlanan Söz dizisinde Tahir karakterini oynadı. Ardından Gülperi, Sol Yanım gibi yapımlarda rol aldı. Son olarak Yasak Elma dizisinde Ömer karakterini oynamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Emre Dinler kimdir, nereli, Emre Dinler kaç yaşında, Emre Dinler boyu, kilosu kaç, Emre Dinler rol aldığı dizi ve filmler neler?

visum china
visum china

Emre Dinler Boyu Kaç?

Emre Dinler 1.90 boyundadır.

Emre Dinler Kaç Kilo?

Emre Dinler 78 kilodur.

Emre Dinler Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • 2021 – Yasak Elma
  • 2020-2021 Sol Yanım
  • 2018-2019 Gülperi
  • 2018 – Söz

Emre Dinler hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir