İbrahim Büyükak Kimdir?

İbrahim Büyükak Kimdir?

Ekranların güldüren isimlerinden biri olan hem sinemada hemde dizilerde gayet başarılı rollerinle bir çok kişinin sevgisini kazanmayı başarmış ünlü oyunculardan İbrahim Büyükak kimdir? bizleri rol almış olduğu bir çok projede güldürmüş ünlü ismin özgeçmişi.

İbrahim Büyükak Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Hayatı

Oyuncu İbrahim Büyükak İstanbul nüfusuna kayıtlı olan ve burada hayata merhaba demiş olan bir isimdir.1983’lü olan oyuncu, başarılı geçmiş olan eğitim hayatını Bursa’da Üniversite okuyarak noktalamış ve burada İktisat Bölümünü bitirmiştir.Üniversite sıralarındayken Bursa’da yaşamaya alışmış ve ardından okul bitmesinden sonra Bursa’nın yerel gazetelerinden olan Olay Gazetesi’nde çalışmaya başlamıştır.Burada bir süre kadar gazetenin köşe kısmında yazarlık yapmıştır.

İlk olarak oyunculuğa Çok Güzel Hareketler Bunlar adındaki dizi ile başlamış olan isim bu dizde tam tamına 3 sezon boyunca rol almıştır.Burada çok sevilen oyuncu kısa süre içerisinde ismi bilinen ünlülerden biri olmayı başarmıştır.

2009 senesinde sinema projesinde rol alan oyuncu Neşeli Hayat adındaki filmde oynamıştır.2013’de Bkm Güldür Güldür’de oynayan oyuncu çıkışını hiç değiştirmeden tam yol ilerlemeyi sürdürmüştür.

En son olarak ise Yol Arkadaşım isimli filmde rol alan oyuncu bu zamana kadar çeşitli dizilerin ve filmlerin neşeli oyuncularından biri olmuştur.

İbrahim Büyükak Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

2008 – Çok Güzel Hareketler Bunlar
2009 – Neşeli Hayat (Film)
2013 – Bkm Güldür Güldür
2015 – Bana Baba Dedi
2016 – Küçük Esnaf (Film)
2016 – Fırıldak Ailesı Orta Dünya (Film Seslendirme)
2017 – Doru (Film)
2017 – Yol Arkadaşım (Film)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın