Ozan Zeybek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ozan Zeybek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aspor ekranlarında spor yorumcusu olarak gördüğümüz ve Fotomaç gazetesinde yazarlık yapan Menajer Ozan Zeybek hakkında merak edilenler ve Ozan Zeybek kimdir, Ozan Zeybek kaç yaşında, Ozan Zeybek nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ozan Zeybek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli

Ozan Zeybek’in nereli derseniz kendisi İzmirli’dir. Ozan Zeybek’in doğum tarihi 1976 yılıdır. Ozan Zeybek eğitim hayatını İzmir Atatürk Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ozan Zeybek 3 dil bilmektedir. Ozan Zeybek’in iş adamı kimliği bulunmaktadır ve zamanında ticaret ile uğraşmıştır. Gençliğinde basketbol ile ilgilenmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında önemli görevlerde bulunmuştur. Yurt içinde Trabzonspor, Konyaspor, Malatyaspor ve Diyarbakırspor kulüplerinde önemli görevler aldı. Ozan Zeybek yurtdışında da çok aktif olmuştur. Diyarbakırspor takımında Ziya Doğan ile Shaktar Donetsk takımında teknik direktör Mircea Lucescu’nun yardımcılığını yapmıştır. CSKA Sofia takımında futbolcu temsilciliği yaptı. Makedonya Milli Takımında çalıştı.

Aspor yorumcusu Ozan Zeybek kimdir

Ozan Zeybek günümüzde Aspor ekranlarında spor yorumculuğu ve futbol analizleri yapmaktadır. Fotomaç gazetesinde yazarlık yapmaktadır. Başarılı yorumcu Ozan Zeybek futbolcu gelişimler hakkında güzel yorumlarda bulunmaktadır.

Ozan Zeybek kimdir, Ozan Zeybek kaç yaşında, Ozan Zeybek nereli gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Ozan Zeybek ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın