Asporda yorumcu olan Ozan Zeybek kimdir, hayatı, biyografisi, vikipedi

Ozan Zeybek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Aspor ekranlarında spor yorumcusu olarak gördüğümüz ve Fotomaç gazetesinde yazarlık yapan Menajer Ozan Zeybek hakkında merak edilenler ve Ozan Zeybek kimdir, Ozan Zeybek kaç yaşında, Ozan Zeybek nereli gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Ozan Zeybek Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ozan Zeybek’in nereli derseniz kendisi İzmirli’dir. Ozan Zeybek’in doğum tarihi 1976 yılıdır. Ozan Zeybek eğitim hayatını İzmir Atatürk Lisesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde tamamlamıştır. Ozan Zeybek 3 dil bilmektedir. Ozan Zeybek’in iş adamı kimliği bulunmaktadır ve zamanında ticaret ile uğraşmıştır. Gençliğinde basketbol ile ilgilenmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında önemli görevlerde bulunmuştur. Yurt içinde Trabzonspor, Konyaspor, Malatyaspor ve Diyarbakırspor kulüplerinde önemli görevler aldı. Ozan Zeybek yurtdışında da çok aktif olmuştur. Diyarbakırspor takımında Ziya Doğan ile Shaktar Donetsk takımında teknik direktör Mircea Lucescu’nun yardımcılığını yapmıştır. CSKA Sofia takımında futbolcu temsilciliği yaptı. Makedonya Milli Takımında çalıştı.

Aspor yorumcusu Ozan Zeybek kimdir

Ozan Zeybek günümüzde Aspor ekranlarında spor yorumculuğu ve futbol analizleri yapmaktadır. Fotomaç gazetesinde yazarlık yapmaktadır. Başarılı yorumcu Ozan Zeybek futbolcu gelişimler hakkında güzel yorumlarda bulunmaktadır.

Ozan Zeybek kimdir, Ozan Zeybek kaç yaşında, Ozan Zeybek nereli gibi sorularınızın cevaplarını derledik. Ozan Zeybek ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.