Savaş Kerimoğlu kimdir, Savaş Kerimoğlu kaç yaşında, Savaş Kerimoğlu'nun hayatı, biyografisi, Savaş Kerimoğlu nereli?

Savaş Kerimoğlu Kimdir? Savaş Kerimoğlu Kaç Yaşında, Nereli?

KRT TV’nin ekran yüzlerinden Savaş Kerimoğlu kimdir, Savaş Kerimoğlu kaç yaşında, Savaş Kerimoğlu’nun hayatı, biyografisi, Savaş Kerimoğlu nereli? İşte Savaş Kerimoğlu hakkında detaylar.

Savaş Kerimoğlu Kimdir?

Savaş Kerimoğlu baba tarafından aslen Ardahan’ın Damal ilçesindendir. Savaş Kerimoğlu’nun abisi Bakırköy Belediye Başkanı Op. Dr. Bülent Kerimoğlu’dur. Ardahan Milletvekili aday adayı olan Mutlu Kerimoğlu isminde bir kardeşi vardır. 2019 yılının Kasım ayında babası Celal Kerimoğlu hayata kaybetmiştir.

Savaş Kerimoğlu’nun Hayatı

1995 ve 2000 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlamıştır. Mesleki kariyerine ilk olarak ATV ekranlarında muhabir olarak başlamıştır. 9 yıl ATV’de çalışmış daha sonra, Show TV Haber Müdürü olmuştur. 10 sene gibi bir süre de Show TV bünyesinde çalışan Kerimoğlu içerik üretimi ve yönetimi bölümlerinde çalışmalar gerçekleştirmiştir. Halk Tv ekranlarında Savaş Kerimoğlu ile Günaydın Türkiye isimli programı sunmuştur. Günümüzde KRT TV’de ekranlara gelmektedir.

Savaş Kerimoğlu Evli mi?

Irmak Kerimoğlu ile evlidir. Eşi Irmak Kerimoğlu da Psikolog, muhabir-spiker olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Savaş Kerimoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir