Ali İpin kimdir, nereli, Ali İpin hayatı, biyografisi, Ali İpin kaç yaşında?

Ali İpin Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Ali İpin hakkında detayları araştırdık. Peki Ali İpin kimdir, nereli, Ali İpin hayatı, biyografisi, Ali İpin kaç yaşında? İşte Ali İpin hakkında detaylar.

Ali İpin Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ali Ragıp İpin 21 Aralık 1955 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ali İpin 1978 yılında girdiği Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu. Ali İpin 1981 yılında Devlet Tiyatrosu’ndan ayrılarak İsviçre’nin Cenevre şehrindeki Conservatoire de Genéve’nin drama bölümüne misafir öğrenci olarak eğitimine devam etti.

1982 yılında Türkiye’ye dönüş yaparak tekrardan Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğüne giren Ali İpin, 1985 yılında altı ay süre ile Cenevre’ye gönderildi. Bu süre içinde La Cour des Miracles tiyatrosunda reji asistanlığı yapan sanatçı, Devlet Tiyatrosu bünyesinde kırkın üzerinde oyunda rol alıp 6 oyunda da yardımcı yönetmen olarak görev aldı.

Ali İpin hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir