Almila Uluer Atabeyoğlu kimdir, nereli, Almila Uluer Atabeyoğlu kaç yaşında, Almila Uluer Atabeyoğlu evli mi, kiminle evli, eşi kim, Almila Uluer Atabeyoğlu rol aldığı dizi ve filmler neler?

Almila Uluer Atabeyoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Evli mi?

Kuruluş Osman dizisinde Bengi Hatun’u oynayan Almila Uluer Atabeyoğlu kimdir, nereli, Almila Uluer Atabeyoğlu kaç yaşında, Almila Uluer Atabeyoğlu evli mi, kiminle evli, eşi kim, Almila Uluer Atabeyoğlu rol aldığı dizi ve filmler neler? İşte Almila Uluer Atabeyoğlu hakkında detaylar.

Almila Uluer Atabeyoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Almila Uluer Atabeyoğlu 8 Nisan 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünde eğitimini tamamlamıştır. İsmene isimli oyun ile 16. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazanmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Almila Uluer Atabeyoğlu Evli mi?

Almila Uluer Atabeyoğlu 2011 yılında oyuncu Kerem Atabeyoğlu ile evlendi. Çiftin 2014 yılında Altan adında oğulları dünyaya gelmiştir.

Almila Uluer Atabeyoğlu Burcu Nedir?

Almila Uluer Atabeyoğlu Koç burcudur.

Almila Uluer Atabeyoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir