Alp Akar kimdir, nereli, Alp Akar kaç yaşında, Alp Akar oynadığı dizi ve filmler

Alp Akar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Rol Aldığı Diziler?

Sadakatsiz dizisinde Ali Arslan karakterini oynayan Alp Akar kimdir, nereli, Alp Akar kaç yaşında, Alp Akar oynadığı dizi ve filmler gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Alp Akar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Alp Akar 27 Şubat 2006 tarihinde dünyaya gelmiştir. Alp Akar’ın doğum yeri İstanbul’dur. Orta öğretim öğrencisi olan Akar, Canım Ailem dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Bizim Aile dizisinde Fikret Elibol karakterini oynadı. Doğduğun Ev Kaderindir’de Remzi, Payitaht Abdüldamid dizisinde Şehzade Nureddin Efendi’yi canlandırdı. Son olarak Sadakatsiz dizisinde Ali Arslan karakterine hayat vermektedir.

Sadakatsiz Ali Arslan Kimdir?

On bir yaşında. Asya ve Volkan’ın oğlu. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Çocuktan ziyade, kocaman bir adam. Hassas, düşünceli, neşeli. Annesini de babasını da çok seviyor ama babasıyla daha arkadaş gibi. Annesi doktor olduğu, zaman zaman nöbete kaldığı için, babasıyla daha sağlam bir ilişki kurmuş. Annesi ve babasının boşanmasından, arkadaşı Selen’in yaşadığı üzüntüleri yaşamaktan deli gibi korkuyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir