Ankaralı Turgut kimdir, nereli, Ankaralı Turgut kaç yaşında, Ankaralı Turgut evli mi?

Ankaralı Turgut Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Star Tv’nin sevilen müzik programı her hafta ünlü isimleri konuk etmektedir. Bu haftanın konuklarından biri Ankaralı Turgut. Peki Ankaralı Turgut kimdir, nereli, Ankaralı Turgut kaç yaşında, Ankaralı Turgut evli mi? İşte Ankaralı Turgut hakkında detaylar.

Ankaralı Turgut Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Ankaralı Turgut 1963 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Asıl adı Turgut Karataş’tır. Müzik hayatına henüz 12 yaşındayken köy düğünlerinde darbuka çalarak başladı. Ankaralı Turgut askere gidene kadar müzisyenlik yapan darbukadan sonra bağlama çalan Ankaralı Turgut, bir taraftan da Ankara’nın türkülerini söylemeye başladı.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Ankaralı Turgut Evli mi?

Ankaralı Turgut 1986 yılında evlendiği imam nikahlı eşi Hülya Sakar’dan 2006 yılında ayrıldı. Daha sonra Meltem Karataş ile evlendi. Fakat evliliği kısa sürmüştür, 2007 yılında boşanmıştır.

Ankaralı Turgut hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.