Atakan Hoşgören Kimdir Biyografisi Nereli?

Atakan Hoşgören Kimdir?

Yaklaşık 7 yıldır oyunculuk ile ilgilenen fakat çok fazla dizilerde görme şansı elde etmediğimiz genç oyuncu Atakan Hoşgören kimdir? her geçen gün hayran kitlesi artan oyuncunun işte ayrıntılı özgeçmişi.

Atakan Hoşgören Kimdir Kaç Yaşında Nereli? Biyografisi

İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncu Atakan Hoşgören, 1999 doğumludur.Ailesinin dört çocuğu içerisinde en son doğan olan oyuncu aslen ise Arnavuttur.Liseyi kolejde okumuş genç isim ardından ise Doğuş Üniversitesine yazılarak burada İngilizce İşletme Bölümününde okumaya başlamıştır.Halen eğitimine devam eden oyuncu, oyunculukla 7 senedir ilgilenmektedir.

Oyunculuk yapmaya reklamlarda oynayarak başlamış olan genç isim toplam 10 civarında reklamda yer almıştır.Reklamlarla birlikte dizi yönetmenlerinin ilgisini çekmiş ve gelen tekliflerle beraber dizi oyuncusu olmuştur.

2017 tarihinde Yıldızlar Şahidim isimli dizide oynayan oyuncu, ilk kez dizi oyunculuğu yapmıştır.İlk rol aldıkları yapımlar her oyuncu için çok önemli olduğu için genç isminde bu dizi kendisi için ve kariyeri için önemlidir.

visum china
visum china

Yetenekli genç isim oyunculuktaki başarısını sporda da göstermiş ve 5 sene kadar Beşiktaş takımının Basketbol altyapısında bulunmuştur.

Oyunculuk ile ilgili dersleri genellikle ünlü oyunculardan almış olan isim hem oyunculuk eğitimi aldığı kişilerin bu işte çok iyi olmaları hem de kendisinin oyunculuğu çok sevmesi nedeniyle kısa sürede bu işi öğrenmiştir.

Oyuncunun zamanını geçirdiği ve hoşlandığı aktiviteler ise; Kitap okumak, tiyatroya gitmek, basketbol oynamak ve müzik dinlemektir.

Atakan Hoşgören Oynadığı Diziler ve Filmler

2017 – Yıldızlar Şahidim
2018 – 4N1K 2 (Film)
2018 – 4N1K

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir