Bahadır Benjamin Bingöl Kimdir?

Bahadır Benjamin Bingöl Kimdir?

Bazı dizilerde sevilmeyen karakter rolünü oynamak zorunda kalan Ünlüler vardır sonuçta meslekleri gereği hepsi iyi rolde oynayamazlar.Her dizide iyi ve kötü karakterler vardır.Şimdi sizlere Bahadır Benjamin Bingöl Kimdir? onun hakkında bilgi sunmak istiyoruz.

Bahadır Benjamin Bingöl Kimdir?

Bizim onu tanımamızda en önemli rolü bir dizi filmi sağlamıştır.Bu dizinin ismi sizinde bileceğiniz üzere her akşam haberlerden sonra yayına giren İki Dünya Arasında isimli dizidir.Peki iki dünya arasında Cabir Kimdir? gerçek adı nedir? Bahadır Bingöl Benjamindir.Kendisi dizideki rolü icabı kötü bir karakteri canlandırıyor.Kendisi 1983 yılında doğmuştur.Boyu 1.81 cmdir.

Kısaca dizideki Cabir’den bahsetmek gerekirse Cabir Sara ve Ali’ye düşman ve parayı çok seven biri.O nedenle Sara ve Aliye çok kötülükler edip onların hayatlarında zor zamanlar yaşamasına neden oluyor.Sara Suriye’den geldikten sonra Selim Öğretmen ile tanışır ve evlenirler.Cabir’de önce Sara’nın arkadaşının parasına konmaya çalışır sonrada Suriyeye gittiğinde esir düşer bir şekilde oradan kaçar tekrar Sara ile Selim’in bulunduğu yere gelir.

Aslı’nın planıyla beraber Sara’nın çocuğunu kaçırırlar ve bu sayede birilerine satarak çocuğu para alırlar.Cabir bu dizide hemen hemen tüm bölümlerde kendini gösteriyor.

Bahadır Benjamin Bingöl’ün oynadığı diziler ise şöyle Öyle Bir Geçer Zaman ki, Aşk Bir Hayal, Bir Ömür Yetmez, Yahşi Cazibe ve Yıllar Sonra isimli dizide rol almıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın